Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum

Kolejny dzień kolejny diss za Kourosa - dziś było na szczęście tylko - "weź otwórz okno bo wszystko zasmrodziłeś"

Ale do rzeczy. Mam już wszsystkie formuły od dawna, do tego Sporty, Freszery itd. to może napiszę, które jakie są i jak mi się podobają.

1. Charlez de Ritz era, czy jak niektórzy na niego mówią - Paris - czego nie lubię strasznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (1981-1986)
Nie wiem z którego roku jest mój, to pytanie będzie do @dyniel bo mam od niego
Zapach: 8,0/10 Trwałość: 8,0/10 Projekcja: 7,5/10

Otwarcie mocno cywetowe, jest bardzo zwierzęce i jeśli komuś przeszkadza zwierzęcość Parfum Corps to ten go powali. Wali niesamowicie, imo trochę za mocno. Później robi się już własnie jak Parfum Corp i cieżko byłoby je odróżnić. Imo jest zbytnim śmiedziuszkie i choć po pierwszych globalach mnie urzekł tak im za 3 czy 4 razem mam go już trochę dość Parametry mogą być takie bo... sok ma już jednak te ponad 30 lat.

2. Parfum Corps (1986-1993)
Mój jest z 1992
zapach: 8,0/10 trwałość: 10/10 projekcja: 8,5/10

Bardzo podobny do Ritza. Mniej ziołowy niż kolejne wersje, bardzo zwierzęcy, cieplejszy i mniej świeży niż nowsze formuły. Trwałość do zmycia, projekcja jest mocna, chyba mocniejsza trochę niż w starszej formule, ale nie będzie to ogon na 2 metry, a jak będzie to nie na długo i nie przy 2 psikach z 5.

3. Sanofi (1993-1999)
Mam 1998.
zapach: 10/10 trwałość: 10/10 projekcja: 10/10

Król. Kouros perfekcyjny. W zapachu szrostki, nie #!$%@? tak kocimi siuskami, ilość cywetu jest ograniczona i jest o wiele lepszy balans. Czuć też świeżość bardziej z roślin niż mydełko z aldehydów. Parametry są wiekompomne. Na mnie Sanofi niszczy prawie wszystko co znam. Szczerze, mógłbym sprzedać wszystkie swoje starsze wypusty bez żalu (chyba tak zrobię) a za całą kasę nakupić Sanofi

4. PPR-Gucci (1999-2007)
Mam 2003 i 2006
zapach: 9,5/10 trwałość: 9,5/10 projekcja: 10/10

Petarda. Bardzo podobny do Sanofi, coś jak Ritz do PC. Parametry minimalnie gorsze ale to nadal wypełniacz pomieszczenia, killer i bestia. 3 Psiki tego Króla dają efkekt 6-7 Ritza. Jak ktoś gdzieś znajdze chroma to kupować bo warto w huy.

5. L'Oreal (2007-dziś)
Mam/miałem 2012/2015//2018/2020
zapach: 8,5/10 trwałość: 8,0/10 projekcja: 8,0/10

Ten Kouros jest zajebisty i nawet z tym nie dealujcie. To fakt, że różnica w aromacie między nimi a całą resztą jest duża, ale: zamiast dissów dostawałem komplementy, używałem go bez zastanowienia jako daily, nie balem się nim zlać (tzn. ja niczego się nie boje, ale czasem jest mi glupio) i iść do ludzi itd. Jak pytałem też znajomych co o nim sądzą to zawsze była ciekawość i chyba każda osoba powiedziała, że spoko, fajny zapach. Od takiego Parfum Corpa uciekają, a od Sanofi czy Gucci po prostu padają bo są tak silne. Parametry dobre, ale mam wrażenie, że była reformulacja bo 2018 projektował gorzej niż 2015 i 2012. 2020 kupiłem już po tym jak sprzedałem 2018 ale też mam wrażenie, że jest jakby trochę mocniejszy. Ten Kouros pachnie po prostu jak wygładzony i odmlodzony Król i ja to lubie. Efektu Sanofi nie ma, ale żeby się tego zbliżyć trzeba tych psików #!$%@?ć tak z 6 w górę

+ Fraicheur i Sport - oba zajebiste, ale nie tak jak Sanofi (ʘʘ)

+ Lubię też zapacht Kourosopodobne. Jacques Bogart Furyo, Balenciaga Pour Homme,. Hugo Boss Boss Sport przypominający Parfum Corps, czy Le Gallion Sang Bleu klonujący Kourosa Sport itd. Nie lubię za to strasznie Salvador Dali Dali Pour Homme. Znacie coś podobnego w tych klimatach? tylko nie wyjeżdżać mi z Antaeusem bo jak kolejny raz usłysze, że jest podobny do Króla to #!$%@?.
dr_love - #perfumy #150perfum

Kolejny dzień kolejny diss za Kourosa - dziś było na...

źródło: comment_1636151711qVPdAG6U6GvWA5xp7zdWUu.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@daftie123: to bardziej aktualne, z czasów covidu i zamkniętych siłowni w UK, czylii okolice chyba marca.
Gumy do ćwiczeń + dwie 20 kilowe hantle, robienie łap co 2 dzień albo codziennie w domu z nudów,, gram deki do śniadania i pykło ~50cm

W maju już w Polsce miałem 50,5. Teraz waże prawie 20 kg mniej niż wtedyto i mam z 46 może. Łokcie tak bolą, że na tricepsy to biorę może
dr_love - @daftie123: to bardziej aktualne, z czasów covidu i zamkniętych siłowni w U...

źródło: comment_1636154944CVXTwdXzOOwsjhOrp0JPMc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FairPlay: najlepszy cykl sterydowy 10 tygodniopwy na wyłącznie mase i definicje ramion jednocześnie Inne partie nie rosną.

Nie trzeba trenować nawet wystarczy brać

1-10 - 1 ml AD Iquitos E3D
1-10 - 2 ml YSL Kouros ED

Podkład z teścia niepotrzebny bo na chuy jak jest #!$%@? w kosmos Kourosem i Iquitosem.
  • Odpowiedz
@dr_love: A mi koleżanka ostatnio powiedziała ze PARIS ( ͡ ͜ʖ ͡) z 81’ jest ciekawy, ze nigdy nie czuła takiego zapachu. To chyba pierwszy pół komplement za Kuronia jaki dostałem. Mój ulubiony to Gucci bo ma tak atomowe parametry, że pachnie po szorowaniu pod prysznicem.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: A Sanofi mialeś okazję poznać? bo tak jak napisałem wyżej, na mnie jest jeszcze bardziej atomowy.

W Anglii kolega sprawdzał moją kolekcje w pokoju i tak patrzył, wąchał sobie korki z zaciekawieniem, aż mu pokazałem Kourosa, a był to 2015 chyba i powiedziałem, żeby se psiknął. Zakochal się od pierwszego psika, a to gość używający D&G K, YSL Y, VPH czy z takich ciekawszych Versace Dreamer.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: wow, nice:)

Ogólnie to trochę mnie już te dziady/klasyki #!$%@?ą i się nudzą. Tylko Kouros i Oscar de la Renta pour LUJ mnie rozgrzwają tak samo jak za moich początków z nimi.
  • Odpowiedz