Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej Miraski, mam stary telewizor z okolic 2010 w ktorym nie dziala juz smart tv. Pomyslalem ze dokupie jakąś dostawkę żeby bez podłaczania laptopa do tv ogladac np tvn player lub filmy na cda. W oko wpadl mi google chromecast 4.0, obejrzałem jedną recenzję i dowiedzialem sie ze mogę na tym grac w gry z xboxa uzywając chociażby pada od ps5. Uzywa ktos i moglby podpowiedziec czy warto?

#chromecast #xboxone #gamepass
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@modzelem w recenzji bylo ze mibox nie jest tak wspierany jak chromecast i pp czasie zaczyna mulic. Nie powiem, zalezy mi troche zeby ppgrac w gry z gamepasa ktorych na ps5 niema. Chociażby ori
  • Odpowiedz
@Meciek: używam do chromecast, netflix, hbo, yt.
Dodatkowo mibox potrafi ma kodi, filmy z sieci, usb.
Po aktualizacji nie ma zawiech.
Używam ze 4 lata. Jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@modzelem: Pada od PS4 i 5 ma problemy mi box, dokładnie nie samo urządzenie, a android 9, który nie działa z padami. Ogólnie mi box po Wi-Fi słabo sobie radzi z gamę pass. Chyba nvida shield jest najlepszą opcją.
  • Odpowiedz
@Meciek: Nie wiem jak działa game pass na nowym Chromecast. Na mi box jest niegrywalny. Stadia działa całkiem spoko. Ogólnie jestem fanem technologii streamingu gier, ale jak do tej pory moje doświadczenia są dość słabe. Chyba jeszcze trzeba nam na to czasu i technologii.
  • Odpowiedz