Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trewor: o, jak będę w domu to sprawdzę czy to w ogóle jeszcze jest w configu bo mozilla wiecznie wywala te najprzydatniejsze opcje
@Pangia: Sprawdzałem jest w about:config, nawet jakieś dwa, że można przestawić z true na false.
Mam kasowanie przy zamknięciu i nie sprawdzałem czy działa bo nie zamykałem jeszcze przeglądarki. ; )
@Pangia: Sprawdzałem, u mnie nie działa no i właśnie, w twoim przypadku odwrotnie. U mnie w przypadku gdy mam włączone usuwanie wszystkiego przy zamknięciu na custom w opcjach historii.
Prawdopodobnie da się zrobić tak jak chcesz ale trzeba pokombinować w 2 miejscach, czyli opcje i about:config, dlatego, że odhaczenia opcji w ustawieniach są często sparowane jako 2+ warunki w jednym:
Np. "Historia przeglądanych stron i pobranych plików". Czyli wg odhaczenia zmienia
Trewor - @Pangia: Sprawdzałem, u mnie nie działa no i właśnie, w twoim przypadku odwr...

źródło: comment_1636732891bPZanmNjn3tiEZqzaCK81y.jpg

Pobierz
@Trewor: wydaje mi się że skoro domyślnie wszystko jest na true to pewnie odnosi się to do trybu prywatnego w przeglądarce, skoro w normalnym trybie wszystko się zapisuje