Wpis z mikrobloga

Gdybym mógł się cofnąć w czasie:
- hormon wzrostu od 12 roku życia
- żel z dht który odpowiada za rozwój i wielkość penisa od 13 roku życia
- finasteryd od 18 roku życia jak zacząłem łysieć
- adderall w momencie gdy mój pierwszy biznes bankrutował, a ja to olałem bo nie miałem siły pracować i nie mogłem się na niczym skupić

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #looksmaxing #blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
- hormon wzrostu od 12 roku życia


@chlopak_z_blokow: Z tego co czytałem, w badaniach na bliźniakach dało to... 1-2cm różnicy xD

- żel z dht który odpowiada za rozwój i wielkość penisa od 13 roku życia

- finasteryd od 18 roku życia jak zacząłem łysieć


@chlopak_z_blokow: Do tego 18 roku życia aplikując sobie DHT już byłbyś łysy xD
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Lekarze przypisują małe dawki hormonu wzrostu na pewno nie ponad fizjologiczne tylko to co chora osoba miałaby będąc zdrowa.

Nie liczą się poziomy dht per se tylko ekspresja genów i wrażliwość na hormony. Faceci którzy łysieją w wieku 30-40 lat mają mniejsze dht niż np. w wieku 18 lat kiedy nie łysieli, ale mają wtedy już inną wrażliwość na ten hormon.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: No jakbyś #!$%@?ł hormonu wzrostu to dostałbyś akromegali xD I co ci po tych całych (powiedzmy) 5cm ekstra jak wyglądałbyś jak mutant. Inna sprawa że nie stać byłoby ciebie na taką terapię bo GH jest drogi w uj. A skoro zacząłeś łysieć od 18 to znaczy, że twoje meszki są nadwrażliwe na DHT i aplikując go z zewnątrz tylko byś przyśpieszył proces miniaturyzacji i obumierania włosów xD
  • Odpowiedz
@AntyBohater: to niezły znawca tematu z Ciebie :p tylko u dorosłych zbyt duży poziom hormonu wzrostu powoduje akromegalię, rosną wtedy kości które nie rosną na długość, a rosną całe jak żuchwa czy kości dloni. Kości długie natomiast, czyli te które odpowiadają głównie za wzrost jak kosci podudzi i kość udowa nie będą rosnąć już na długość bo mają skostniałe nasady, czyli miejsca w których mogą przyrastać u osób młodych. Dlatego w
  • Odpowiedz