Wpis z mikrobloga

@marcinkox3: zawsze jak jadę obok sąsiada (3 km dalej mieszka) to otwieram sobie okno bo u mnie nie ma takich zapachów. Choć czasem mi przywozi obornik na pole, które dzierżawi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinkox3: Powiem Ci stary, że coś się dzieje ostatnio z tym pukaniem bo już któryś temat widzę i obiło się to o brytoli więc pewnie skończy się jakąś akcją serwisową.

U jednego kolesia znaleźli np inne rozmiary koła talerzowego i wałka atakującego na przednim i tylnym moście i się prędkości nie zgrywały.

A z tym serwisem to tak już jest. Na naprawie zarobią tylko trochę, a na przeglądzie sporo. Pojawią się
@CocoJambo14 zobaczymy, może faktycznie jest jakaś grubsza akcja z tym xD może jcb zacznie być postrzegane jak merlo czy inny faresin xD

Jak ojciec z bratem byli u korbanka oglądać faresina, to serwisant jadący w teren otworzył okno w samochodzie i krzyknął "tylko nie bierzcie tego gówna!" XDDDD
@CocoJambo14 sterowanie do dupy, żeby zrobić jakąkolwiek funkcję joystickiem to musisz cały czas zapadkę trzymać, takie zabezpieczenie, w jcb wystarczy siedzieć na fotelu, żeby odblokować joystick. Dalej, żeby zmienić tryb jazdy (dwie osie skrętne lub jedna), to trzeba ustawić koła na czuja, żeby były prosto i wtedy dopiero załączyć dany tryb, w przeciwnym razie będziesz krzywo jechał. W jcb masz czujnik, tylko zmieniasz tryb na komputerze, kręcisz kierownicą i samo przeskakuje jak
@CocoJambo14 a to się nie wypowiem, u mnie jak kukurydzę kosiła firma, co ma w #!$%@? przeróżnego sprzętu, to kierowcy jednoznacznie powiedzieli, że skorpionem od claasa robi się najlepiej, pewnie dużo zależy też od wersji, bo różne silniki, pompy itd. musiałbyś przetestować wszystkie ładowarki na rynku tak po miesiąc na każdą, żeby wyłapać wszystko xD albo znaleźć właścicieli takowych
@marcinkox3: @CocoJambo14: ja kilka lat temu testowałem ładowarki gdy szukałem (tak długo PROW szedł że zdarzyłem 4 przyprowadzić)
Merlo według mnie wypadło najlepiej, ten problem o którym piszesz nie wystąpił w przeciwieństwie do manitou w która przyjechała gubiąc ślad.
JCB nie testowałem ze względu na cenę z kosmosu

Feresin to wygląda jak chińska zabawka,

Ostatecznie kupiłem Weidemanna czy tam Kramera bo to jedna fabryka, które mają fajne funkcje automatyczne przy