Wpis z mikrobloga

Orange Flex - 100 GB za darmo - dzisiaj już 250 GB!

//zaplusuj wpis to zawołam Cię do kolejnego

To juz czwarty dzisiaj kod, który dostajemy od Orange Flex. Tym razem 100 GB ważne 180 dni po wpisaniu kodu SAPA2021, kod można aktywować do końca roku.

Też przypominam o tych co się pojawiły wczesniej. Kod FLEXOWICZE daje 10 GB, kod JESTESCIE to 40 GB, a kod NAJLEPSI to aż 100 GB!
Aktywować można do 5 listopada, a GB ważne są przez 60 dni.

A jak komuś mało to mam kody na 250 GB (już tylko ostatni został) oraz kilka na 100 GB - ważne 180 dni. Aktywować można Posiadam również na darmowy miesiąc VideoPass, ale to już na PW

#orangeflex #orange #orangeflexkodyodlubiekiedy #kodyrabatowe #cebuladeals #promocje

Źródło newsa

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1460 mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
LubieKiedy - Orange Flex - 100 GB za darmo - dzisiaj już 250 GB!

//zaplusuj wpis t...

źródło: comment_1636058456czWIGempyqZz8SkB4nvVud.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieobecny_nieznajomy:
Nie musisz od razu przechodzić, możesz przetetstować, i tak po miesiącu korzystania Orange Flex daje CI na start 30 złotych jeśli wpiszesz promocyjny, który jest tutaj

Tutaj https://kodpromo.pl/orange-flex/ opisane chyba wszystkie zalety, ale po krótce ja polecam bo:

Czasem wrzucam kody na dodatkowe GB na tag #orangeflexkodyodlubiekiedy i czasem są też do zwykłej oferty Orage, ale zazwyczaj tylko kilka GB, a nie 150 czy
  • Odpowiedz