Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#mecz
#legia
#ligaeuropy

1. Szkoda, ale porażka na własne życzenie. Jedyny pozytyw: mamy więcej punktów w ekstraklasie niż w Lidze Europy
2. Można dyskutować czy był pierwszy karny, co by było gdyby przy drugim Josue użył mózgu, ale to nie ma znaczenia. Przegraliśmy zasłużenie, Napoli to lepsza drużyna
3. Z jednej strony fajnie, ze Emreli strzelił bramkę, ale po raz kolejny nie wykorzystuje stuprocentowej okazji. To była ogromna zaleta Pekharta, on potrafił z prostych sytuacji wycisnąć maximum, był do bólu skuteczny, teraz nam tego bardzo brakuje
4. O trenerze jedynie pozytywne co mogę napisać, to ze się prezentuje o wiele lepiej od Czesia, inna klasa(zwłaszcza wagowa)
5. No dobra, pare zalet było, fajny pomysł ze schodzącym do środka Kastratim, lepsza forma Mladenovica i ciekawy pomysł na trójkę z tyłu z wychodzącym Jedrzejczykiem
6. Niestety największa choroba naszej drużyny nie została wyleczona: tracimy bramkę=koniec meczu. To jest niesamowite co się stało po straconej bramce, a zwłaszcza po drugim karnym. Zespół mentalnie przestał istnieć. Boje się ze nie uda nam się tego poprawić przed końcem rundy, za głęboko to wszystko siedzi w ich głowach
7. Słowo tez o komentatorach. Strasznie to boli, jak beznadziejnie wypada ekspert, którego szanowałem. Podolinskiego zawsze brałem jako świetnego teoretyka, który potrafi opisać grę drużyny jak nikt inny. Niestety jak zacząłem go słuchać przy okazji meczów Legii zrozumiałem, ze to wszystko są piękne słowa pod publiczkę, które niestety z prawda maja mało wspólnego. Szkoda
8. Niezależnie od wyniku drugiego meczu, nasza sytuacja w tabeli jest coraz gorsza. W kolejnych dwóch meczach musimy coś punktowo ugrać, a możliwe, ze nawet remis nam nie wystarczy
9. W lidze za to powinno być dużo łatwiej, w niedziele wysoka wygrana w meczu ze Stalą, a do końca roku zdobywamy 21 punktów i wracamy do walki o mistrzostwo
10. xD
  • 8
  • Odpowiedz
#pomeczowadychamikiego 1. Szkoda, ale porażka na własne życzenie. Jedyny pozytyw: mamy więcej punktów w ekstraklasie niż w Lidze Europy XD kisne XD dalej juz nie czytam, porazka na wlasne życzenie nie wymienic 5 celnych podań przez caly mecz i stracic 4 bramki gdzie powinno byc z 7:1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: plus to wieksza ilosc zawodnikow w polu karnym przy ataku, niestety po bramce szybko nas zdominowali. w 2 polowie zabraklo mi wiekszego wyrachowania i zabezpieczenia skrzydel bo z mladenem i ribeiro robili co chcieli a chyba chcielismy grac to co w pierwszej polowie. gdyby nie glupie faule josue to moze daloby sie wycisnac remis. emreli za dlugo trzyma pilke.
  • Odpowiedz