Wpis z mikrobloga

Hej

Zacząłem zabawę z Shishą, jako pierwszą wybrałem Aladin MVP 460, do tego cybuch SmokeLab Evil black, a na górę fake Kaloud, węgle kokosowe z Cocoloco, wszystko już leży i czeka na złożenie. Gorzej jest z tytoniem, w okolicy i najbliższym mieście niema żadnych sklepów. Na początku zamówiłem z Allegro trochę CulTta, JiBiAra i czekam aż przyjdzie. Macie może jakieś sposoby, żeby się zaopatrzyć w tytoń? Do Poznania mam 1h drogi w jedną stronę, a nie chce jechać i niczego tam nie kupić. Może jakieś stronki na fb albo internetowe. No i jaki tytoń najlepiej kupić, zależy mi na smaku, a nie kopnięciu.
#shisha #szisza #fajkawodna #tyton
  • 12
@outkay: ja bym się nie bawił w oryginalnego kalouda. Szkoda kasy, bo różnica wcale nie jest aż tak znacząca, jak opisuje ją kolega wyżej. Fake kaloud daje radę, zwłaszcza ze 99% świadomych użytkowników shishy w Polsce bazuje na tych fejkach. Fake kaloud na sam początek jest więcej niż OK.

Co do innych nakładek, to polecam Na Grani, albo Kolodka od Mattpear. Obydwie są zrobione z nierdzewki zamiast aluminium - lepiej przewodzą
@szaman_aman to chyba zostanę przy fake na razie. A jakie polecasz tytonie lekkie, z tych fajniejszych których nie można dostać w sklepach tylko od osób z fejsa? Paliłem cult, taboo i nakhla. Najbardziej chyba podchodzi mi cult, nakhla jest za mocna
@outkay: cultt to spoko opcja - bardzo duży wybór smaków. Ja z jasnych tytoni polecam Adalye (love 66 to taki mega klasyk), daily hookah, buta (dosyć mocny jak na jasny tytoń i niektóre smaki mega chemiczne), hookain i fumari (niestety tez się trochę popsuła jakość, ale cały czas daje radę), no i cosmos. Wszystkie z tych wymienionych dostaniesz od zaufanych dostawców, np. Flavour busters albo Laykers