Wpis z mikrobloga

@majeranek: xD Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. Trzy razy się zastanów czy chcesz stosować inny środek. Chciałeś mikrocement ze względu na wygląd, pytanie jak po czasie - powiedzmy 2 lata zmieni się jego powierzchnia ze względu na stosowanie środka który nie jest do tego przeznaczony? Skujesz wtedy ten mikrocement? Czy może będziesz się żalił, że to badziewie i nie jest trwałe a wina będzie tylko Twoja. Przemyśl to.
  • Odpowiedz
@ksiak: Spokojnie, bez podpalania się ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak będzie trzeba to kupię ten konkretny środek. Bardziej chodziło mi o to, że może jakiś producent środków do czyszczenia podłóg ma w swojej ofercie produkt, który jest dobry dla mikrocementu, ale nie opisał tego.
  • Odpowiedz
@mlesz: mirku jaka ta polakierowana podłoga jest w dotyku? Do czego byś to porównał? Widzę że masz dzieci i wózek a ja sam poruszam się na wózku i mam dylemat z wyborem podłogi ze względu na koła.. na panelach potrafiły zostawać ślady gumy, na płytkach po deszczu potrafią tak piszczeć opony przy skręcaniu że uszy pękają xD Ciekawi mnie bardzo mikrocement ale nie wiem czy to jest chropowate jak płyta chodnikowa
  • Odpowiedz
@SSDH: Ślizga się. Jeszcze bardziej się ślizga jak jest mokra lub popryskana jakimś szprejem przez przypadek.
Porównałbym to do szkliwionego gresu. Ma lekką chropowatość ale jest to wynikiem metody nakładania mikrocementu bardziej niż samą jego charakterystyką. Tzn że można go nakładać inną techniką aby uzyskać inną szorstkość lub nawet gładkośc. Dodatkowo dużą różnicę robi lakier i ilość warstw lakieru.

Różne kółeczka wózków chodzików i rowerków po nim jeżdżą i nie słyszałem
mlesz - @SSDH: Ślizga się. Jeszcze bardziej się ślizga jak jest mokra lub popryskana ...

źródło: comment_1641137519krboOzAb0gMK7zBVQqHKOb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz