Wpis z mikrobloga

@Zendemion:

myślę że mają na tyle oleju w głowie

Nie sądzę. Mam wrażenie że totalni będą teraz kręcić imby i się skompromitują jak zwykle a ucieszy się jedynie ten o to dziad. On już czeka na to aż zrobią imbę w sejmie i imbę w mediach a znając życie tak będzie bo dla nich imby to po prostu sposób na zatrzymanie i radykalizację swego elektoratu
Pobierz Aik32fr45yd - @Zendemion: 
 myślę że mają na tyle oleju w głowie
Nie sądzę. Mam wraż...
źródło: comment_1636039467RKUrgFIu7Pgh0Ay1rBsq9Z.jpg
@Aik32fr45yd: Opozycja nie chce wygrać tych wyborów. Dlaczego? Doskonale wiedzą, że jak wygrają, będą musieli sprzątnąć tę wielką kupę, co zrobił pis. Zacznie się cięcie socjalu, podwyżka podatków, byle tylko jakoś wyjść z budżetem na zero. I wtedy pis cały na biało "a jak my rządzili, to na wszystko było!" opozycja zgarnie czarny pr i w trakcie następnych wyborów pis wróci do władzy.
@Czill23: A po co mieliby sprzątać po PISie ? Nie opłacałoby się - lepiej ciągnąć ten wózek tylko zmienić docelowe grupy które byłyby bardziej eksponowane, zamiast emerytów to samotne matki, zamiast 500 + to zasiłek aborcyjny, zamiast transmisji modlitwy - transmisja parady równości. Mam wrażenie, że nikomu z tej opozycyjnej koalicji za bardzo nie chce się robić zmian na lepsze bo trzeba byłoby de facto przebudować cały kraj a to zajęłoby
@Aik32fr45yd: Ja jednak mam nadzieję, że ten kto wygra wybory (nie ma znaczenia jaka to będzie partia), weźmie się za sprzątanie tego syfu, a wojenki ideologiczne odejdą na drugi plan. Niestety widzę, że i partiom politycznym i ludziom bardziej zależy na rozmowie o tym kto z kim i w jaki sposób uprawia seks a nie na tym jak ratować gospodarkę
@Czill23: ale to nie tylko ma miejsce w Polsce, zachodnia europa ma to już trochę gdzieś, ale popatrz na takie stany. republikanie wygrali tam w VA wybory uzupelniajace bo straszyli ludzii waleniem konia dzieciom przez lewackich aktywistow i ze beda dzieciom zmieniac plcie i orientacje seksualne w szkole. Im wiekszy rozwoj internetu, mediow, speców od czarnego pijaru tymbardziej spoleczenstwo skupiac sie bedzie na ideologicznych sprawach