Wpis z mikrobloga

mirki, sukces! szybki skrót, wczoraj w nocy zamówione KFC, w podsumowaniu napisane "wykorzystamy środki Glovo". dzisiaj przyjeżdża kurier, zostawia mi pakę, a pare chwil po tym jak się zmył dostaję powiadomienie, że kwota została pobrana z karty. najlepsze jest to, że wcześniej odłączyłem kartę(!!!), żeby uniknąć takiej sytuacji. chciałem z buta walić chargeback, ale pan z banku powiedział, że trzeba czekać aż pieniądze zaksięgują się u Glovo. rozwiązanie sytuacji nastąpiło po kontakcie z supportem (pic rel). teraz pozostaje mi czekać na zwrot #glovo
supercalifragilistic - mirki, sukces! szybki skrót, wczoraj w nocy zamówione KFC, w p...

źródło: comment_1636035591Dxe7EkHzgS77CcUGofxkX4.jpg

Pobierz
  • 21
@supercalifragilistic: Wielu osobom zeżarło z konta. Ja napisałem maila do porady@dlakonsumentow.pl (UOKIK) z zapytaniem jak powinienem postąpić i krótkim streszczeniem całej sytuacji. Przy okazji możesz się zapytać czy taka praktyka jest uczciwa i czy UOKIK nie chce się temu bliżej przyjrzeć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafixo: Jesteś śmiertelnie poważny. I w #!$%@? poważnie podchodzisz do portalu że śmiesznymi obrazkami. Wszystko czego się nauczyłeś w życiu pochodzi z wykopu. Gratuluje