Wpis z mikrobloga

7 miesięcy temu pytałam tu o ekipe budowlana , która wykończy mieszkanie i oczywiście dostałam odpowiedzi o tym, ze pewnie i tak chatę remontował będzie jakiś Marian, ze albo szybko + dobrze= drogo i w ogóle szydera az kapała, w jak napisałam, ze już znaleźliśmy ekipę to były heheszki, ze jak maja terminy to wątpliwi fachowcy xD Tym czasem mieszkamy już z niebieskim od 2 miesięcy w wykończonym mieszkaniu i żadnych problemów z ekipa nie było xD No kto by się spodziewał xD #mieszkaniedeweloperskie #urzadzajzwykopem #gownowpis #wykopshitlogic #bekazwykopkow
  • 10
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Jak piszą - miałeś szczęście. Są nowe ekipy jeszcze bez zajętych terminów na rok do przodu, niektórym wypadają zlecenia ale niekoniecznie znaczy to, że partacze.

Równie dobrze mógłbyś czekać 2 lata na termin i być niezadowolonym. Reguły nie ma/
  • Odpowiedz
Moze i taa ale bawi mnie, ze w większości zamiast odpowiedzi na pytanie było wbijanie szpilki :


@Zabojcza_Rozowa: Raczej nie były yo szpilki a normalne rady co by mieć na uwadze, że ktoś dostępny 'na już' to podejrzana sprawa. Ot co ;)
  • Odpowiedz