Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1107
#neuropa #4konserwy #konfederacja #aborcja #bekazprawakow #bekazkatoli

Chciałbym uprzejmie przypomnieć, że już w lutym prokuratura Pana Zero zastraszała środowisko medyczne z Białegostoku, które nadal wykonywało aborcję.

A potem prawactwo wszelkiej maści będzie jeszcze próbowało zrzucać winę na lekarzy, którzy czekali aż płód sam obumrze.

Czekali, bo żaden lekarz nie chce być ciągany po sądach z powodu urojeń naszych katotalibów.

Oni też mają swoich bliskich - mężów, żony i dzieci, z którymi po pracy chcą normalnie się spotkać.

Środowiska prawicowo-katolickie w Polsce mają krew na rękach i nie bójmy się tego mówić/pisać głośno.

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8089894,wyrok-tk-ws-aborcji-prokuratura-w-bialymstoku.html
Pobierz N.....t - #neuropa #4konserwy #konfederacja #aborcja #bekazprawakow #bekazkatoli

Chc...
źródło: comment_1636013132PKgwoeFGUtwmavkYeLsQUf.jpg
  • 59
@HrabiaTruposz: Ok, ale z tego co pamiętam to Witek została wybrana również dzięki Lewicy. Poza tym tam był argument wywalenia segregacji sanitarnej itd. poza tym ani czarzastego ani witek nie lubię. Mówisz oczywiście o tym agencie moskiewskim co to żołnierzy patrolujących granice nazwał najgorszym scierwem? Pół tego sejmu bym #!$%@?ł do piachu z chęcią jak nie trzy czwarte. Razem z narodowcami. Co nie zmienia faktu, że mówię o ludziach z lewa
@Neubert: Nie wiem jak się cytuje. Ale wiesz, że jeśli nie przekonasz o tym prawako-katolikow to nic się nie zmieni? Żyjemy w takim kraju, niestety i patrząc po wyborach, większość ludzi ma takie a nie inne poglądy. Ja się postaram bynajmniej w swoim otoczeniu, przekazać morał z tej sprawy. Bo uważam że to ważne i dotyczy to każdego Polaka. Aborcja nie dotyczy tylko lewej strony, a zakaz aborcji lewej. Wszyscy jesteśmy
@Szechter_: Nie stawiali oporu tylko dali argument że poprą wycofanie Witek, jeśli opozycja zagłosuje za ich projektami i przeciwko kolejnym zamordyzmom tej władzy, dzięki której zginęło już kilkaset tysięcy osób . Czyli nowy ład, segregacja sanitarna itd... To ma do rzeczy. Czyli nie to że bardziej są za Witek, ale mniej są przeciwko ludziom. Bo w zamordyzmach to opozycja z PiSem glosuje łeb w łeb . Też mają krew na rękach.
@Szechter_:

Konfederacja jest gotowa zagłosować za wnioskiem opozycji o odwołanie marszałek Sejmu Elżbiety Witek, ale stawia warunki wstępne: oczekuje od sejmowych klubów i kół pisemnego zobowiązania do poparcia ustawy "Stop segregacji sanitarnej" oraz do blokowania "Nowego ładu" PiS - przekazał "Rzeczpospolitej" Robert Winnicki, poseł Konfederacji.

https://www.rp.pl/polityka/art18780171-odwolanie-marszalek-sejmu-elzbiety-witek-konfederacja-stawia-warunki

Opozycja zdecydowała się zrezygnować z prób odwołania marszałek Sejmu Elżbiety Witek. – To był falstart – mówią nieoficjalnie parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej i PSL.

https://www.tvp.info/55868783/odwolania-elzbiety-witek-nie-bedzie-opozycja-zalicza-falstart-nieoficjalne-doniesienia-powod-prozaiczny

Wiem
@Szechter_: Opozycji również nie przeszkadza skoro głosowali za podwyższeniem podatków ząb w ząb, #!$%@? polskiego złotego, nowym ładem i nowymi socjalizmami i tak dalej i tak dalej. Fikołki robisz niezłe, nadajesz się na paraolimpiadę. Bez odbioru bo szkoda mi czasu na opłacanych trolli przez bandę czworga. W przeciwieństwie do Ciebie mam prawdziwą prace do której właśnie idę. Żegnaj
@Szechter_: Na zakończenie, chciałem połączyć ludzi z lewa i prawa w słusznej sprawie. Ale jak zwykle przyszedł jakiś dzban i zaczął polityczne fikołki wyprawiać. No cóż. W tym kraju nic się nie zmieni, chyba że zrobi się konkretny depopulację i zwiększy jakościową pulę genów
@Szechter_: Acha, kolejna ciekawa teoria. Wiesz z doświadczenia? Podejrzewam, że pracuje więcej niż masz lat i o zgrozo! w jednej i tej samej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) papa, buziaczki. Robię logout więc nic Ci nie da odpowiadanie, zaloguje się może kiedyś na ten śmieszny portal
@Szechter_: A po co ja mam Cię człowieku ,, gasić,, ? Masz jakieś niespełnione ambicje bycie dojechanym? Może kogoś innego uda Ci się sprowokować, ale trafiłeś na nieodpowiednią osobę dzisiaj, nie wyprowadzisz mnie z równowagi. Zresztą #!$%@? pozwany temat z tą aborcją i tą kobietą, a ten jakieś wycieczki osobisto polityczne. Weź Ty się człowieku zbadaj. Albo jak masz ochotę idź do jakiegoś klubu figterskiego na sparingi, tam Cię zgaszą szybciutko.
@McWozniak: o kolejny dzban. Tyle że ja nie bronie tutaj prawicy. Po prostu chciałem zrozumieć temat i wdałem się w dyskusję. Chciałem dobrze, ale jak zwykle, człowiek chce dobrze to #!$%@? w dupę. No nic przykro mi z tego powodu. Tu nigdy nie będzie dobrze jak zamiast wspólnie rozumieć i rozwiązać problem będzie dzielonko na prawo i lewo. Może jak skończysz gimnazjum to zrozumiesz. Tymczasem bajbaj