Wpis z mikrobloga

Głosowałem na Konfederację, ale nie będę już więcej głosował, bo po CAŁYM ROKU od wyroku TK zmarła JEDNA kobieta i nie wiadomo dlaczego, bo nie było jeszcze śledztwa i wyroku sądu.


@eschatoestetyzm: Mam nadzieje, że lekarze zostaną tutaj skazani. W ten sposób ciężej będzie propagandzie proaborcyjnej obwiniać prolajfowców.
  • Odpowiedz
czuję obrzydzenie do samego siebie, że raczyłem kiedyś zagłosować na tego #!$%@? #!$%@? idiotę.


@e___g: A ja nie, i zagłosowałbym ponownie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Quester: no ciekawe jakby to Twoja matka tak umarła czy tam narzeczona.

Wymyślili #!$%@? udogodnienie.
Najgorsze jednak jest to że są gorsze zjeby co to popierają, brak słów.
  • Odpowiedz
no ciekawe jakby to Twoja matka tak umarła czy tam narzeczona.


@e___g: Pozwałbym lekarzy oczywiście, tak jak rodzina zmarłej.

Najgorsze jednak jest to że są gorsze zjeby co to popierają, brak słów.


@e___g: Są gorsze zjeby co to popierają, od tych... co to popierają?
  • Odpowiedz
Powoli zaczyna mi brakować śliny od plucia na tych śmieci z konfederacji. Za grosz honoru, za grosz wstydu, za grosz refleksji. Ich wyborcom życzę tego samego, co przytrafiło się tej kobiecie.
  • Odpowiedz
Powoli zaczyna mi brakować śliny od plucia na tych śmieci z konfederacji. Za grosz honoru, za grosz wstydu, za grosz refleksji. Ich wyborcom życzę tego samego, co przytrafiło się tej kobiecie.


@LewPodkarpacia: A ja wyborcom opozycji życze szczęścia i pomyślności. Szczęść Boże.
  • Odpowiedz
  • 1
@LimiL8: nie mieli, a to jest kolejny prawacki fikołek. Terminowanie ciąży może nastąpić tylko przy zagrożeniu życia matki, ale nikt nie zdefiniował tego pojęcia. Bezpieczniej jest w katolibanie uznać, że musi być to zagrożenie nagłe sensu stricto, a nie abstrakcyjne sensu largo. Tutaj dopóki matka nie miała ataków, a płód żył nie było postaw i zręczny prokurator znalazłby postawę do aktu oskarżenia w razie usunięcia płodu, szczególnie że takie Ordo Szuris
  • Odpowiedz
@LimiL8: Czy do was nie dociera, że nie byłoby żadnego niedopełnienia obowiązków gdyby banda z trybunału Przyłębskiej nie wypuściła prawnego bubla na polecenie Kaczyńskiego i przy poklasku Konfederacji?

Jeżeli stan prawny i sytuacja polityczna kraju prowadzi do tak tragicznych w skutkach błędów to wszyscy powinni się podać do dymisji.
  • Odpowiedz