Wpis z mikrobloga

2065 + 1 = 2066

Tytuł: Chemia śmierci
Autor: Simon Beckett
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381435987
Tłumacz: Berenika Janczarska
Wydawnictwo: Czarna Owca
Forma książki: e-book
Ocena: ★★★★★★★

Bardzo fajny i dobrze napisany kryminał, który potrafił trzymać w napięciu przez cały czas czytania. Główny bohater przypadł mi do gustu - David Hunter jest miłym i inteligentnym człowiekiem. Dawno nie czytałam książki w której tak bardzo polubiłam główną postać. Sama historia nie była banalna oraz nie była prosta. Widać było w niej zawiłość oraz było kilka zwrotów akcji. Ucieszyłam się, że zakończenie nie było oczywiste i pod koniec pojawiło się kilka smaczków, które jeszcze bardziej urozmaiciło mi czytanie. Moja jedyna uwaga to książki to jej długość. Po przeczytaniu całości miałam wrażenie, że akcja zbyt szybko się rozwinęła i historia mogła być odrobinę dłuższa ale może to tylko moje wrażenie, ponieważ osobiście lubię dłuższe historie, przedstawianie otoczenia i postaci. Niemniej jednak całość bardzo mi się podobała i z przyjemnością sięgnę po kolejne części serii z Davidem Hunterem.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem
Owieczka997 - 2065 + 1 = 2066

Tytuł: Chemia śmierci
Autor: Simon Beckett
Gatunek: kr...

źródło: comment_1635975408vB7ixDCvJ324FX49wqFCll.jpg

Pobierz
  • 4
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★ (7.7 / 10) (6 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2021-12-01 12:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: kryminał, sensacja i thriller
Gatunek książki: powieść

Ostatnie recenzje tej książki:
1\. 2021-04-27 - Użytkownik ali3en ocenił na: ★★★★★★★★★ (9.0 / 10) - Wpis »
2\. 2021-01-26 - Użytkownik panpikuss ocenił na: ★★★★★★★ (7.0 / 10) -
@Owieczka997: Jeśli czytasz w papierze, to pamiętaj, że nie wszystkie tomy mają jednakową szatę graficzną:
Tomy 1, 2, 4 i 6 są ujednolicone, ale tom 3 (wydany w 2016) i tom 5 (wydany w 2017) są w starej oprawie graficznej, która nie pasuje do tomów 1,2,4,6.