Wpis z mikrobloga

Wyniki ćwierćfinałowych pojedynków plebiscytu #missrolnika

Natalia (1 edycja) vs Dorota (5 edycja) 79% - 21%

Diana (6 edycja) vs Ola (8 edycja) 57,5% - 42,5%

Kamila (8 edycja) vs Ilona (7 edycja) 70% - 30%

Teresa (8 edycja) vs Ilona (6 edycja) 68% - 32%

Jak widać tylko jedna para ćwierćfinałowa była w miarę wyrównana, w pozostałych zdecydowanie wygrały faworytki.

Pary półfinałowe po losowaniu wyglądają następująco:

Natalia (1 edycja) - Kamila (8 edycja)
Diana (6 edycja) - Teresa (8 edycja)

Czyli mamy pojedynek najładniejszych blondynek oraz pojedynek najładniejszych brunetek.

W tym wątku odbywa się pierwsze głosowanie półfinałowe, drugi półfinał rozpocznie się jutro o tej samej porze.

Głosowanie odbywa się za pomocą plusów i potrwa do jutra do godziny 21 (zostaw plusa przy zdjęciu twojej faworytki). Wygrywa panna z największą ilością plusów.

#rolnikszukazony
  • 13
Zrob od nowa z wszystkimi kandydatkami ze wszystkich edycji z oficjalnymi zdjeciami albo se w odwlok wsadz ten ranking.


@mllw90: Ciekawe jak sobie wyobrażasz taki plebiscyt przy ponad 100 uczestniczkach. xD Jakie byłyby zasady i ile czasu by to miało trwać?

No i jaki jest w ogóle sens żeby w wyborach miss brały udziały kandydatki 40+ albo te niezbyt urodziwe (a przecież takich sporo było).

Pomysł kompletnie od czapy.
@abandon: Ze wszystkimi nie byłoby sensu, bo do programu zgłasza się sporo naprawdę mało atrakcyjnych kobiet, ale myślę, że z każdej edycji programu tak z 5-6 pań można byłoby wybrać (wliczając te, które odpadły przed dotarciem na gospodarstwo).
@redemptor: Początkowo rozważałem plebiscyt z 16 kandydatkami. Większa ilość by nie miała sensu, bo mielibyśmy sporo par typu atrakcyjna laska vs bardzo przeciętna z wynikami typu 90%-10%. Popatrz jak duża była różnica w głosach w pojedynku Pieczary z Ilonką, a przecież ta druga uchodzi za ponadprzeciętną.

wliczając te, które odpadły przed dotarciem na gospodarstwo


Te laski trudno traktować jako pełnoprawne uczestniczki programu. Zresztą wątpię żeby duża ilość wykopków kojarzyła/pamiętała kandydatki, które
Pojedynek wygrała Natalia stosunkiem głosów 39 do 12. Nie uwzględniałem głosów, które zostały oddane po godzinie 21:00 w czwartek.