Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o kupieniu IPHONE X, od kilku dni oglądam oferty na allegro bo chciałem się przesiąść z androida na ios.
Tylko z tego co widzę wszystkie ogłoszenia starszych modeli (interesuje mnie cena 1500-2000 zł) niż flagowce nie mają gwarancji (ewentualnie 1 miesiąc). Plus stan baterii dobry albo 100% ale drożej o około 200-300 zł.
Jakie macie zdanie, ktoś coś doradzi?
Pozdrawiam.
#iphone #apple #ios #telefony #smartfon
  • 13
@Person96: tylko odbiór osobisty, jak masz jakiegoś co ładnie wygląda, to jest duża opcja, że ma nieoryginalny wyświetlacz, czy był jakoś naprawiany, jest totalny wysryw tych serwisów iphone, bo to najprostszy w naprawie telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupują takie złomki i z 3ech robią jednego. Dlatego rynek IOS to wielkie gówno - nowe cholendarnie drogie, a używane prawie zawsze mają jakąś historię. Nie kupuj na odległość,
@Person96: ja bym chyba kupił nowy SE 2020, spokojnie w tej cenie powinieneś coś znaleźć, a nowy z gwarancją to zawsze będzie duży plus. W funkcjonowaniu dużej róznicy nie zaywazysz.
@poison101: @Person96: Mam Xa do sprzedania ;). Przesiadłem się na 12 i leży sobie w pudełku. Wymieniałem baterie niecały rok temu w iMAD właśnie ;). Gwarancji nie ma, bo już mu trochę upłynęło od nowości.
@Person96: X przestali produkować w 2018 więc w najlepszym razie trafisz na 3letni egzemplarz. Wsparcie softu straci prawdopodobnie za 2 lata. Aparat już mocno niedzisiejszy. W skrócie - można brać, ale to nie będzie pełny experience ajfonowy.

Raczej bym dołożył i brał conajmniej 11 albo dobrego androida
@Person96: Jeśli już brać to Xs - mówię z doświadczenia, x cierpi na pare „chorób wieku dziecięcego” jak choćby problem z Face ID - a to co popsuli w X - w dużej mierze załatali w XS :)