Wpis z mikrobloga

@yourgrandma: Marillion - Kayleigh

@Misiekkkk
@Theo_Y nawet nie wiem jak to skomentować;) wrzucanie Marillion do karoserii zespołu jednego przeboju świadczy jedynie o kompletnym braku wiedzy o muzyce z lat 80 90 i później. Jak koleś czegoś w radio nie słyszał albo słyszał za dużo razy , to już zespół jednego utworu ;)
Marillion , który w Polsce ma range zespołu kultowego jako zespol jednego utworu XD.
TO CO
  • Odpowiedz
Część komentujących albo nie rozumie pojęcia one hit wonder, albo po prostu nie ma pojęcia, o czym pisze. Toto 40 milionów sprzedanych albumów, a-ha 55, #!$%@? Phil Collins, który produkował hit za hitem i sprzedał 150 milionów albumów, no tak. To, że każdy z tych zespołów/wykonawców ma jeden najbardziej #!$%@? przez wszystkich znany utwór nie oznacza, że to zespoły jednego utworu. One hit wonder oznacza, że powstał zespół, wypuścił zajebisty hit, po
  • Odpowiedz
@muchabzz: ale ja to wiem. Sa zespoly takie jak wlasnie yes. Które przebój miały z przypadku. Kompletnie nieradiowe zespoly. Ale kultowe w swojej niszy. To tak jakby wrzucić pink floyd z another brick in the wall pt. 2 albo Money i mówić: oto zespół jednego przeboju. Aż dziw, że nikt takich zespołów jak Moody Blues czy Procol Harum nie wrzucił, bo to właśnie takie zespoły, niby one hit wondery, ale
  • Odpowiedz
@philger No właśnie nie. Freethinkerzy nie uznają normalnej, nowoczesnej muzyki, tylko udają, że im się podoba stare gówno i jacy to oni nie są "oryginalni", bo nie słuchają tego co inni w ich wieku (a młodzi ludzie słuchają nowej, lepszej muzyki).

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL słucham sporo nowej muzyki ;) . I powiem ci tak: daj jakiekolwiek utwór nagrany po 2015 , grany w głównym nurcie roka popu , a każdy lepiej ogarnięty
  • Odpowiedz
Phil Collins - In The Air

@roztentegowywacz ale ty tak na poważnie ?;)

Bo jak tak , to usuń konto , zostan zakonnikiem , wyjedź do Afryki , pomagaj murzynom kopać szamba.
Z ciebie już nic nie będzie
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL kizo : nędzna podróba shagyego zmieszanego z cała banda mniej znanych raperów.
Ten drugi to nawet nie wiem jak skomentować. Kolejny koles , który pewnego dnia stierdzil , że jak ma.kąkuter , to rapsy może robić ;)

Może jeszcze wrzuć tu guowe z jej "fenomenalnymi" tekstami ?;)
  • Odpowiedz