Wpis z mikrobloga

@DADIKUL: przerzucam wartościowe info z telegrama, także dzięki za wrzutkę :)!

@Cumill: gdyby nie debile z wykopu, którzy zrzucali batony na górkach i na dołkach zamiast spokojnie sprzedawać sobie w transzach, gdzie mogli jeszcze więcej zarobić (jedna osoba sprawdzała portfele i były tam metahero, dogebonk, safemoon i jakies inne tokeny promowane tutaj) to mielibyście od wielu godzin zjedzone jedno zero i być może czaili się na następne...
@Cumill: ja wchodziłem i wcześniej i później i wczoraj, także bez stresu. Gdyby nie te batony to byłoby dziś super, ale trudno. Oni się wypsztykali, rozlały się te tokeny na wiele portfeli i teraz czekamy na kolejne informacje.
@Cumill: gdyby nie debile z wykopu, którzy zrzucali batony na górkach i na dołkach zamiast spokojnie sprzedawać sobie w transzach, gdzie mogli jeszcze więcej zarobić (jedna osoba sprawdzała portfele i były tam metahero, dogebonk, safemoon i jakies inne tokeny promowane tutaj) to mielibyście od wielu godzin zjedzone jedno zero i być może czaili się na następne...


@antarhei: weź mi typie wytłumacz swój bełkot, czym się różni sprzedaż z jednego konta
@Cumill: @silentguy: jak zrzucisz wszystko na jeden raz to zabijasz cenę mocno w dół, w dodatku sam tracisz przez sposób w jaki PancakeSwap wyznacza cenę sprzedaży. Jak byś zamiast tego sprzedawał małymi transzami co pare godzin to raz, ze sam więcej dostaniesz za tokeny, a dodatkowo kurs nie poleci za bardzo w dół.
@silentguy: czyżbyś to był Ty? XD skoro do tej pory nie zrozumiałeś to i teraz nie zrozumiesz, więc jak ktoś tu belkocze to ty...

Dla tych co chcą zrozumieć - gdy widzicie, że kurs sobie powoli rośnie, a chcecie sprzedać tylko (tak jak to robili wychodki) połowę to róbcie to w transzach. Kurs dalej będzie rósł, wy zarobicie więcej, część zostawicie na ATH i tam sprzedacie kolejne transze.
A wykopki sprzedały
@antarhei: pamiętam aferkę. Pięknie było na tagu jak wczyszcy pisali o burgerku, to zleciało się stado zawistnych gościu i naganiali na blockena i chbya jakieś 5 shitowych nazw ktorych już nawet nie pamiętam i telegramy usywali
@miki4ever: Ale jakby każdy się zrzucał za 50$ to byłby tylko efekt domina. Za to gość który zrzucił np. 10k, nagle jakimś cudem widać, że ktoś kupuje za 2k,3k,0,5k i nie wierze, że trzech randomów spotkało się idealnie w tym samym czasie zaraz po sprzedaży takiego konteneru. Sam mam już kilka portfeli BSC chociażby po to by sie nie zastanawiać który jest na x5/x3/x2 i na każdym portfelu mam 30-60$ bo
@antarhei no tak sam pewnie byś to znalazł no przecież na krypto siedzisz od 2003 roku i razem z saroshim pisałeś white paper btc. A tak serio to pewnie tydzień temu nie wiedziałeś jak się pankejka obsługuje xD