Wpis z mikrobloga

@PanHagrid: Może laptop dalej jest na #!$%@? PAŃSTWO IZRAEL BEZPRAWNIE OKUPUJE LAPTOPA NALEŻĄCEGO DO PANHAGRID ALE OPINIA PUBLICZNA MA TO W DUPIE I PRZYZWALA NA CZYSTKI DYSKU TWARDEGO
  • Odpowiedz
@Arc2: raz chlopu co szedl przede mna wypadl portfel, podnioslem go, podszedlem do goscia i mu oddaje. Prawie mi #!$%@? ze go okrasc chcialem xd jeszcze stekal ze mu 800zl zabralem z porfela, a od podniesienia do oddania minelo z 5sek, nawet nie otwieralem go xd #!$%@? teraz oddac cos polakowi xd
  • Odpowiedz
  • 5
@ChamskoCytuje: zależy na kogo trafisz. Ja kiedyś odnalazłem portfel w biały dzień na przejściu gdzie normalnie nikt nie chodzi, ale się śpieszyłem na autobus do pracy na popołudniową zmianę i za bardzo nie wiedziałem co robić, więc stwierdziłem, że po robocie wieczorem pojadę na adres z dowodu. Jak szedłem na przystanek to minąłem na chodniku typa, który klnął pod nosem i nerwowo się rozglądał. Postanowiłem się zatrzymać, zawrócić i zapytać czy
  • Odpowiedz
@PanHagrid: Chciałbym żyć w kraju, w którym zapominając laptopa, nie martwiłbym się, bo odbiorę go na pobliskim posterunku policji.
Żeby nie było, raz tak odzyskałem dokumenty.
A raz zgubiłem kartę płatniczą i przez 3 godziny nikt jej nie wypatrzył na chodniku :P
  • Odpowiedz
  • 5
@ChamskoCytuje mm, to ja miałem taką sytuację. Wypadł mi portfel na myjni. Odkurzam auto, podchodzi typ z taksówki i mówi że znalazł mój portfel przy szczotach, widział ile jest w środku i że należy mu się 10% (w portfelu miałem ponad 2000 euro). Zaproponowałem że kupię mu program na myjnie premium za prawie 50 zł to ten dalej brnie w zaparte że 10% dla niego. Zapytałem czy chce się tłumaczyć policji w
  • Odpowiedz
@Arc2: raz chlopu co szedl przede mna wypadl portfel, podnioslem go, podszedlem do goscia i mu oddaje. Prawie mi #!$%@? ze go okrasc chcialem xd jeszcze stekal ze mu 800zl zabralem z porfela, a od podniesienia do oddania minelo z 5sek, nawet nie otwieralem go xd #!$%@? teraz oddac cos polakowi xd


@ChamskoCytuje: Bardzo prawdopodobne że mu nie wypadł tylko padłeś/miałeś paść ofiarą oszustwa na zgubione pieniądze/portfel.
  • Odpowiedz