Wpis z mikrobloga

dodaj jeszcze może asysty, to pozycje sie odwrócą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@quirky: jeszcze uwzględnij minimalną pensję, PKB, długość autostrad i czas budowy stadionów
  • Odpowiedz
@L1tracz: Akurat ta statystyka - jak większość statystyk - nie jest do końca miarodajna. Przykładowo Messi zaczynał grać w LM w 2005/2006 roku(?) jako totalny młokos, skrajny skrzydłowy, który na początku był przecież zmieniany i, tak jak wspomniałem, pykał na boku, miał zupełnie inną rolę (notabene on cały czas przecież nie gra na ataku). Ten sam przypadek mamy z Cristiano.
  • Odpowiedz
81 bramek (55 w fazie grupowej, 26 w fazie pucharowej).

Brawo Robercik, nastrzelałeś sporo bramek Dynamowi Kijów, Benfice i Crevnie. Jesteś najlepszy!


@WIZRD: Wygrał Ligę Mistrzów, w dwumeczu 1/8 przeciwko Chelsea (8:1) strzelił 3 gole i dorzucił 4 asysty, w półfinale gdzie było 0:3, gol + asysta. Idź przegrywie dalej wrzucać stopy na Wykop, bo w tym chyba jesteś najlepszy xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WIZRD: Jaki to argument? Możemy tak prześwietlić rekordy ligowe Messiego czy Ronaldo, którzy w La Liga orali jakiś Eibar 8-0. Tak samo oni trafiali na słabsze zespoły w fazie grupowej. Mimo wszystko byle ogórki nie wchodzą do Ligi Mistrzów. Na korzyść Messiego i Ronaldo działa choćby wcześniejsza inicjacja w LM. Ronaldo debiutował chyba 8 lat przed Lewym (tak wiem że miał inną pozycję) + Lewy wpierw musiał ogarnąć 1 miejsce
  • Odpowiedz
@L1tracz: @matixrr: o uwzględnieniu plam na Słońcu niech jeszcze pamięta i faz księżyca. Myślę, że to kluczowe.
Czy komuś sie to podoba czy nie, to Lewandowski jest jednym z najlepszych zawodników naszych czasów, który nie ma się czego wstydzić w towarzystwie Ronaldo, czy Messiego.
Tym bardziej mnie smuci, że jełopy z PZPN nie potrafiły wykorzystać go i innych zawodników grających w naprawdę mocnych klubach i dali im np.
  • Odpowiedz
@LukerAl: Lewandowski w Lidze Mistrzów w chwili obecnej rywalizuje z Benzemą, który swojego pierwszego gola w tych rozgrywkach strzelił w 2005 roku, a Robert kopał wtedy gdzieś w 1 lidze w Polsce. Przecież to jest niesamowita różnica kiedy w tym samym wieku kopisz gdzieś po wsiach w Polsce a drugi zawodnik ładuje bramki we Francji i w LM, a mimo to jesteś w stanie go wyprzedzić.
  • Odpowiedz
@matixrr: Na 100 meczów ma najlepszy bilans i nic #!$%@? tego nie zmieni. Nawet polaczki jełopki o mentalności zazdrośnika-przegrywa „bo messi był młodszy grał na boku” i #!$%@? wie co tam jeszcze.

ROBERDZIK!!!
  • Odpowiedz