Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek: gdy to czytam, przypomina mi się jak neuropki wyzywały mnie od antyszczepa, podczas gdy ja byłem dawno zaszczepiony dwiema dawkami, a oni musieli czekać na zgodę na szczepienia grupy 12-15-latków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Bardzo dobrze, że młodzi ludzie chcą głosować, w końcu to oni są przyszłością narodu. W przeciwieństwie do ślepo wpatrzonych w PO i PiS emerytów, widzą oni, że te partie to jedno i to samo g*wno, dlaczego więc to wyśmiewać? Pokaż mi partię, albo człowieka na którego według Ciebie warto głosować i wtedy będziemy mogli się pośmiać ( )
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Memtzen to taki jakby kuzyn, co wszyscy dorośli go nie lubią bo jest pajacem, ale jak masz te 13 lat to ci imponuje bo w sumie to da ci trochę wódeczki i jest taki ogarnięty, a w ogóle ma plakaty z gołymi dupami w pokoju XDDD
  • Odpowiedz
@dominik14423 widzisz, obecnie głosowanie na Mentzena jest problematyczne, bo oddajesz również głos na ludzi jak Braun, Tuduj i spółka xD. Także jak mam wybór to jako ekswyborca KNP i KORWiN stawiam na peło
  • Odpowiedz
@DirtyS: już to chyba kilka razy pisałem także jak ktoś czytał to niech się nie obrazi ale się powtórze: to jest troche efekt aureoli. Mentzen raz robil wykład na SGH o podatkach i całkiem całkiem się go słuchało, więc też na początku uważałem, że to kot i #!$%@?, więc entuzjastycznie śledziłem jego poczynania w polityce. Jednak po kilku jego wypowiedziach nie związanych z podatkami cały ten czar prysnął, ale jest taki
  • Odpowiedz
@DirtyS: już to chyba kilka razy pisałem także jak ktoś czytał to niech się nie obrazi ale się powtórze: to jest troche efekt aureoli. Mentzen raz robil wykład na SGH o podatkach i całkiem całkiem się go słuchało, więc też na początku uważałem, że to kot i #!$%@?, więc entuzjastycznie śledziłem jego poczynania w polityce. Jednak po kilku jego wypowiedziach nie związanych z podatkami cały ten czar prysnął, ale jest taki
  • Odpowiedz
@inny_89: Ogólnie rzecz mówiąc (bo nie mam w pamięci jego cytatów tylko konteksty) chodzi o ten populizm - obiecywanie, że będą projekty ustaw i nic oczywiście nie powstało jak się okazało, że pan Sławomir nie wszedł do sejmu.
Kolejna rzecz - niezależnie od poglądów (bo tak naprawdę politycy zawsze kłamią i nie wiadomo jakie mają prywatnie poglądy) to sam stwierdził, że będzie robił wszystko co trafia do grupy fokusowej konfederacji. Jednak
  • Odpowiedz