Wpis z mikrobloga

i to jest właśnie taki typ człowieka co już kiedyś mówiłem, czego by nie zrobił próbuję na drugiej osobie wywołać poczucie długu wdzięczności. Pokazał gapie jak na aliexpres nacisnąć przycisk " kup teraz " i do końca życia będzie mu to wypominał i na gniotach opowiadał, na plus jest to że pszczelarz poznał się na prezesie i wywiadu za " podpromowanie " nie będzie, ogólnie obaj nasi panowie coś mają nie tęgie miny chyba rozmów biznesowych nie będzie w resorcie i zostali pogonieni
#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
ludzie przewidywali, że więcej jak trzy-cztery dni tam nie wytrzyma


@jaacek: a widzisz ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat, jestem pewien że Łysy tam w resorcie przy basenie bardzo chętnie by posiedział, jednak była krótka piłka ze strony reszty, albo bierzesz się do roboty albo zjeżdżaj samo pajacowanie z telefonem i " podpromywowyanie " nie wystarczy, na przebitkach jednak widać że reszta chłopaków tam ostro tyra i się nie
  • Odpowiedz
@Kroledyp: no niby tak, w resorcie to on by sobie posiedział, ale robić cokolwiek, to już dwie lewe rączki, a spanie w dżungli u Myszy to już w ogóle nie do pomyślenia
  • Odpowiedz
  • 3
Imo poszedł antymarketing tymi wypowiedziami o resorcie i Awokado zbystrzał. Widać generalnie niechęć do Adama, a niby to taka zwarta polonia miała być.
  • Odpowiedz