Wpis z mikrobloga

Skrajnie lewackie poglądy według prawicy:
- kobieta ma prawo decydować o własnym ciele
- nie wolno bić i obrażać osób o innej orientacji niż heteroseksualna
- nie wolno obrażać mniejszości narodowych i etnicznych
- nie wolno stosować przemocy wobec kobiet
- dziecko powinno mieć możliwość wypisania się z lekcji religi
- państwo powinno być świeckie
- należy walczyć pedofilią wśród kleru

macie jakieś swoje typy 'skrajnych' lewackich poglądów wg. prawaka ?

#bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji
  • 101
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzeKomentator: ej, ale ja chcę moc bić i obrażać osoby o orientacji innej niż heteroseksualna. A co jak mnie jakiś zaatakuje na ulicy albo zacznie obrażać? Mam siedzieć cicho bo to gej/trans/#!$%@??
  • Odpowiedz
- kobieta ma prawo decydować o własnym ciele


Kobieta? a reszta to nie?

- nie wolno bić i obrażać osób o innej orientacji niż heteroseksualna


Hetero można?

- nie wolno obrażać mniejszości narodowych i etnicznych


A większości można?

- nie wolno stosować przemocy wobec kobiet


wobec mężczyzn można?

- dziecko powinno mieć możliwość wypisania się z lekcji religi


tylko religii? biologi czy matematyki nie? czemu? czemu dziecko nie miało by mieć także
  • Odpowiedz
bez zgody pracującego


@skitarii: Jeśli pracujący jest entuzjastą potrzeb wynikających z życia, to jego brak zgody wobec ich zaspokajania jest irracjonalny i nie powinien być traktowany poważnie.
  • Odpowiedz
Jeśli pracujący jest entuzjastą potrzeb wynikających z życia, to jego brak zgody wobec ich zaspokajania jest irracjonalny i nie powinien być traktowany poważnie.


@HAL__9000: jeśli te zaspokajanie potrzeb innych ludzi ma być za jego pieniądze z podatków, to jak najbardziej jego sprzeciw powinien być traktowany poważnie.

To pasożytów społecznych chcących żyć za cudze pieniądze nie należy traktować poważnie.
  • Odpowiedz
@vegetator21:

pomoc imigrantom


Masz na myśli rezygnację z granic państwa i pozwolenie na zalew nielegalnie przemyconych imigrantów? Mimo że i tak wydajemy już najwięcej pozwoleń drogą legalną?

Zastanowilibyście się nad tym co głosicie, płot na granicy be ale już wokół własnego domciu to super
  • Odpowiedz
@skitarii:

zaspokajanie potrzeb innych ludzi


Bycie entuzjastą potrzeb wynikających z życia oznacza entuzjazm wobec zaspokajania potrzeb wszystkich istot.

pasożytów społecznych chcących żyć


"Chcenie żyć" wydarzyło się zbyt późno, aby mieć do nich jakiekolwiek racjonalne pretensje. Poza tym, w tym kontekście rolę pasożyta ewidentnie odgrywają bardziej członkowie społeczeństwa, którzy entuzjastycznie podchodzą do kreowania potrzeb i zaspokajania ich błędnokołową kreacją kolejnych potrzeb.
  • Odpowiedz
Może jestem entuzjastą zaspokajania tylko swoich potrzeb, a w twoim przypadku ich niezaspokajania?


@skitarii: To, że twoje myślenie jest nielogiczne, to już wiadomo, szkodniku. Przypominam ci, że jesteś nie tylko entuzjastą ich zaspokajania, ale i tworzenia.

Reszty nawet nie komentuję, bo urojenia ci się aż nadto skumulowały w obliczu braku argumentów.
  • Odpowiedz
To, że twoje myślenie jest nielogiczne, to już wiadomo, szkodniku. Przypominam ci, że jesteś nie tylko entuzjastą ich zaspokajania, ale i tworzenia.


@HAL__9000: Co jest w tym nielogicznego? Nie mam wobec ciebie żadnych zobowiązań i sam się musisz martwić o swój żałosny los XD
  • Odpowiedz
Jesteś za płodzeniem, więc to się aplikuje do wszystkich istot, oczywiście.


@HAL__9000: Bynajmniej. Ja decyduję do kogo aplikuje się moja chęć zaspokajania cudzych potrzeb. Ty po prostu dorabiasz filozofię do nieudacznictwa połączonego z jakąś chorobą psychiczną.
  • Odpowiedz
@skitarii: Nie zadecydowałeś nawet o swoim fatalnym zaistnieniu, więc skończ pieprzyć o decydowaniu. Logiczną konsekwencją twojego rozpłodowego jestestwa jest dbanie o wszystkie istoty, które powstały w wyniku rozpłodowego entuzjazmu. Nie możesz racjonalnie temu zaprzeczyć.
  • Odpowiedz
Logiczną konsekwencją twojego rozpłodowego jestestwa jest dbanie o wszystkie istoty, które powstały w wyniku rozpłodowego entuzjazmu. Nie możesz racjonalnie temu zaprzeczyć.


@HAL__9000: Co ty bredzisz? XD

Wyjaśnij tą debilną logikę, bo jej nie bardzo rozumiem.

To logika na poziomie: nie jem mięsa, więc logiczne jest, że powinienem każdemu zakazywać jeść mięso.
  • Odpowiedz
@skitarii: Skoro jesteś za robieniem istot, to masz o nie dbać, tłumoku. Bez wyjątku.

To logika na poziomie: nie jem mięsa, więc logiczne jest, że powinienem każdemu zakazywać jeść mięso.


To w pełni poprawna logika, jeśli do produkcji tego mięsa wykorzystuje się istoty czujące. Identycznie jest w przypadku produkcji tzw. społeczeństwa i wszystkiego, co się z nim wiąże.
  • Odpowiedz
Skoro jesteś za robieniem istot, to masz o nie dbać, tłumoku.


@HAL__9000: No tak, o te co zrobiłem. A nie o obcych pasożytów.

To w pełni poprawna logika, jeśli do produkcji tego mięsa wykorzystuje się istoty czujące. Identycznie jest w przypadku produkcji tzw. społeczeństwa i wszystkiego, co się z nim wiąże.


W jaki sposób to jest poprawna logika? A skąd wiesz, że twoje czucie czy zwierząt ma dla mnie jakąś wartość?
  • Odpowiedz