Wpis z mikrobloga

Nadszedł i czas na małe podsumowanie mojej uprawy #chili.
Wrzucałem wcześniej zdjęcia mojego automatycznego growboxa, potem wszystko wylądowało pod folią - w sumie 80 roślin. Nasiona miałem od @gobi12 - eksperymentalne spektrum wybranych przeze mnie mocy to 15k - 1kk SHU - wszystkie rośliny bardzo ładnie wyrosły.

Zdjęcia link

Ogólnie rzecz biorąc jest moc. Z części owoców zrobiłem sosy, a części chciałbym się pozbyć bo ta ilość trochę mnie przerosła - nie ważyłem dokładnie, ale myślę, że zebrałem około 50kg.

Z tej okazji robię wśród plusujących #rozdajo zestawu papryk (do wyboru z poniższej listy wg preferencji odbiorcy i aktualnego stanu magazynowego) - myślę, że do 0.5kg - opłacam przesyłkę paczkomatem, losowanie dzisiaj o północy.

Dodatkowe dwa zestawy rozlosuję metodą pseudolosową wśród komentarzy zawierających ciąg znaków 'chili' (niezależnie od wielkości znaków) - będzie to oznaczało, że osoby te godzą się na opłacenie przesyłki.

Jeśli ktoś chciałby kupić trochę towaru to poproszę pw - Cena do dogadania na korzyść kupującego, ale w granicach 40 - 50zł/kg.

Odmiany (w nawiasach przybliżona ostrość SHU):

Iran (15k)
Peperoncino (15k - 30k)
Lemon Drop (30k - 50k)
Thuder Mt. Longhorn (50k)
Thai Chili (50k - 100k)
Bolivian Bumpy X2 (150k - 200k)
Pimenta da Neyde (200k - 200k)
Habanero Orange Devil (250k)
Aribibi Gusano X2 (400k - 500k)
PDN xD 2.3 (Pimenta da Neyde X Trinidad Douglah) (750k)
Dorset Naga Yellow (900k)

Do każdego zamówienia dorzucę kilka losowych papryk, których mam najmniej:

Bleeding Jigsaw SLP X1 (800k - 1200k)
NN1 (800k - 1200k)

Z fartem i elo
Loperamid - Nadszedł i czas na małe podsumowanie mojej uprawy #chili.
Wrzucałem wcze...

źródło: comment_1635848669lykYQTgo0YAcOkQ0VRfHeq.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Dodatkowe dwa zestawy rozlosuję metodą pseudolosową wśród komentarzy zawierających ciąg znaków 'chili'


@Loperamid:
Dlaczego blondynka kładzie paprykę chili na telewizorze?
- żeby obraz był ostrzejszy
#suchar
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loperamid: jedyne rozdajo, które chce wygrać zawsze, to rzut ostrych papryczek. Jestem sloikowym świrem i mam już sto pomysłów na wykorzystanie tego. Ale jakbym nie wygrała, to sprzedawać będziesz na alledrogo, czy przez pw na wykop?
Poza tym to chilli, wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loperamid: dobra, liczę, że wygram w jakiejś opcji Twojego rozdajo, więc może nie będę musiała nic kupować. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz