Wpis z mikrobloga

O :) ciekawostka :) w 2016 roku wyjechałam na 10 miesięcy w podróż dookola świata :) akurat jak była premiera gry to byłam w Japonii :) zbierałam pokemony, chodziłam na siłownie itp. I najlepsze, ze wtedy (nie wiem czy teraz jeszcze tak jest) były pokemony „lokalne” np. W Japonii był to pokemon z porem (warzywo) ;) ale do brzegu - lokale pokemony były tez w Australii, Kanadzie itp. I w sumie robiąc
Stara skonała, zacząłem usychać więc trzeba było temat ratować. Wziąłem zatem zwykłą z Lidia za około 250 pln. Obaliłem testowo około 2 litry soku i teraz będę jak wąż boa leżeć i trawić do jutra. Wyciskarki te tańsze chyba słabo sobie radzą ze skórą z ananasa albo np. pestkami nektarynek/brzoskwiń. Trzeba na to uważać. Sok ogarniam z wszystkiego co się da wycisnąć (warzywa / owoce) w różnych miksach i konfiguracjach. Zależnie od
@PrzemoGDxdd: ja obieram ananasa nie wyciskam ze skórką i tak wyciskarka za 1500 też sobie średnio radzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

może i przepłaciłem za funkcję robienia makaronu, ale za to nigdy go nie zrobiłem. Polecam sok z jarmużu, szpinaka, mięty, pokrzyw (z pokrzyw jest słodki)