Wpis z mikrobloga

To miał być komentarz, ale stwierdziłem że warto zrobić osobny wpis.
Widzicie jak tysiące lasek promuje swoją seksualność, mimo że feministki walczą o przestanie traktowania jako przedmiot?

Powiem tak: moimi narzędziami pracy są FB i Instagram. Tam 90% zawartości to propaganda produktów metodą podprogową. Tak, większość "wycieczek" i "majątków" gwiazdek instagrama sponsorują firmy, co tworzy iluzję że "tylko polacy to robaki a inne mają lepiej". Wszystkie takie panie mają lepiej bo siebie traktują jako bannery sprzedażowe, a nasze witaminki i inne femonoidy łykają to jak pelikany i zawyżają wymagania - "bo jak one mają to ja też."

Ale wróćmy do gwiazdek tik toka które kręcą dupą: Takie osoby wiedzą co robią - sex sprzedaje wszystko. Kręcenie dupą daje obserwujących, -> więcej obserwujących to więcej ofert reklamowych od firm -> więcej ofert reklamowych firm daje szanse do duży hajs. ¯\_(ツ)_/¯ Mi się to wydaje oczywiste.

Co w skrócie powstaje myśl: kręcenie dupą i sexem daje hajs.

A skoro hajs przychodzi łatwą drogą to czemu nie korzystać?

Z tymi lepszymi samcami to powód podrzędny, ot taki bonusik do hajsu. Jakby spermiarze przestali generować hajs, to by panie musiały by pracować jak każdy, a tak, to mamy 2 klasy ludzi: piękni co nic robić nie muszą i brzydcy co muszą walczyć o każdy grosz. Od najstarszych lat panie same siebie uprzedmiotowią w imię korzyści. Facet nie ma takiej opcji. Świat nie jest sprawiedliwy.

Powiem na koniec - większość mniejszych lasek instagrama które mają bogactwa widoczne na foto to w rzeczywistości żebrzące menelki o każdą pierdołę. No ładny mind fuck. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na foto bogactwo, a tu żebrzą xD Beka z typiar, i beka z spermiarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill
  • 1