Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób z wykopu zarzuciło mi, że jestem niemalże czadem. Tak mam 188cm, w miarę kompletną linię włosów, 40cm w łapie i podobno nawet tą słynną kwadratową szczękę. Ale co z tego skoro nigdy nie byłem w związku, a na #tinder zawsze miałem mało meczy i polubień. Robię przerwę od świętego tagu i rozpoczynam intensywne wychodzenie z przegrywu.
Na początek rozpoczynam redukcję do 13-15 bf% i kończę z piciem alkoholu. Wierzę, że leanmaxxing pozwoli mi wyjść z przegrywu. Do tego wracam do intensywnych treningów by ograniczyć utratę tkanki mięśniowej.

Pod koniec tego/na początku przyszłego roku wrzucę update z wychodzenia z przegrywu.

#przegryw #blackpill #looksmaxing #wychodzimyzprzegrywu
  • 16
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: idź sobie na tinder z jakąś brzydula, mniej będziesz się stresować a potrenujesz se bajerke - oczywiście nie możesz jej wyruchac ani nie rób czegokolwiek co podwyższy jej samoocenę, trzeba szanować geny chada.
  • Odpowiedz
Ostatnio kilka osób z wykopu zarzuciło mi, że jestem niemalże czadem. Tak mam 188cm, w miarę kompletną linię włosów, 40cm w łapie i podobno nawet tą słynną kwadratową szczękę(...)Pod koniec tego/na początku przyszłego roku wrzucę update z wychodzenia z przegrywu


@Waffenfarbe: Jakbym cię nie znał to może bym pomyślał że to poważnie piszesz.
  • Odpowiedz
@M_xxx: @Waffenfarbe:
Potwierdzam słowa Waffenfarbe i to jest kompletna kompromitacja dla tagu.

Okazało się że popularny naczelny przegryw wygląda lepiej niż większość normictwa.

Jak ja bym wyglądał jak on to bym ruchał co tydzień.
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Widzicie, towarzyszu, co autyzm może zrobić z chłopem?
Ja na jakiś czas znikam z tagu. Przez moją nieobecność będę gymcelował i looksmaxxował ile wlezie.
A wam życzę samych sukcesów w budowie socjalizmu na wykopie.

@byk_boleslaw99: @M_xxx:
Jeśli chcecie by was wołać do updejtu z wychodzenia z przegrywu to dajcie plusa lub napiszcie.
  • Odpowiedz