Wpis z mikrobloga

Po jaką cholerę ludzie się pchają dziś samochodami w okolice cmentarzy? Przecież jest bardzo dobrze zorganizowana komunikacja miejska.
Wokół Rakowic wszystkie uliczki zakorkowane, samochody stoją, parking zapchany. A większość samochodów na blachach krakowskich, a dzieje się tak od lat. #krakow
  • 19
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: Samemu nie jestem entuzjastą tradycji grobbingu, i wolę odwiedzić grób przed albo po tym święcie.

Natomiast, jeśli ktoś już to robi, i ma do obskoczenia 2-3 cmentarze, jakieś 4-8 grobów, po dwa znicze na grób + jakieś kwiaty, to średnio to widzę tramwajem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: już na gorb leć bo tak każe kościół xD nie ma co pamiętać o zmarłych cały rok, albo w ich urodziny. Dziś jest ten dzień!
  • Odpowiedz
@little_muffin: @GaiusBaltar: ja mam do obskoczenia 2 cmentarze, i jakoś byłem w stanie to zrobić korzystając z komunikacji zbiorowej, jadąc z 3 osobami w tym jedną starszą.
Jak szedłem Olszecką to widziałem korek przed parkingiem, który przez kilka minut nie poruszył się wcale, więc o jakiej oszczędności czasu mówimy.
Autobusów podstawionych było bardzo dużo, chyba z minutę lub dwie czekaliśmy za każdym razem.
  • Odpowiedz