Wpis z mikrobloga

@dzieju41: czyli w miesiąc zwróciły im się 2-3 m2 apartamentu? a jak to wygląda w pozostałe miesiące? jaka jest średnia za rok? Super, że się chwala ale niech pokażą całość obrazu.
@dzieju41: byłem wiele razy, w zasadzie co najmniej raz czy dwa razy w roku jestem, ale w sezonie. Spodziewam się, że od jesieni do wczesnej wiosny (z wyjątkiem okresu świątecznego może) raczej wychodzi się niewiele ponad zero. Utrzymanie i obsługa nawet pustego lokalu też kosztuje, zwłaszcza w Świno.
Zresztą po co ja się tłumaczę za kogoś. Kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy. Przedstawiłem tylko sytuację jak wygląda. Tam nie wynajmują studenci tylko wczasowicze, kuracjusze itp.
@Morduchna: No jak lubisz spotkania ze staruszkami z Niemiec lub spacery po naprawdę jednej z piękniejszych plaż nad Bałtykiem to możesz śmiało jechać. Jeśli chodzi o zdrowie związane z niedoborem jodu to jechać choć są pewnie tańsze miejsca w Polsce nad morzem, z tym, że tylko w Świnoujściu i Kołobrzegu jest sporo turystów nawet zimą.