Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 220
1. Zabierz swoją drugą połówkę, a nawet całą rodzinę na niespodziewaną jesienną wyprawę do miejsca, które historycznie kojarzy się z jesienią (np. z powstaniem listopadowym)
2. Wykonaj samodzielnie jakiś nowy, jesienny przepis, np. zupa dyniowa, rozgrzewające leczo, kawę korzenną, ciasto ze śliwkami.
3. Wykonaj lampion z dyni

Zawsze myślałem, że tworzenie różnych lampionów z dyni to wcale nie takie trudne zadanie, aż do dziś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po otrzymaniu zadań stwierdzilem, że nic z tego nie wyjdzie, na nic nie mam czasu, no i wycinanki z dyni to nie dla mnie..i tak przeleciały prawie dwa tygodnie.

Kilka dni temu kolejny raz zajrzałem na zadania i doszedłem do wniosku, że pobawię się z tą dynią (ʘʘ)
Kupiłem jedną w środę wieczorem tylko po to, żeby w czwartek wyrzucić bo dynia spleśniała i zrobiła się miękka...jakim cudem? Nie wiem, bo macałem kilka i wziąłem najtwardszą..Olać te mirkowyzwania, pomyślałem.

W sobotę zrobiło mi się szkoda organizatorów i Michaua no i Ani ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Zakupiona została nowa dynia, malutka, tak jak drzwi w serwerowni ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i dzisiaj po godzinie 20 rozpocząłem zabawę. Nic trudnego pomyślałem i zacząłem rzeźbić po naniesionym wcześniej szablonie.

Jest takie powiedzenie "im dalej w las, tym więcej drzew" No właśnie tak tutaj im dalej, tym trudniej.

Znacie kogokolwiek kto rzeźbił ostrzem z nożyka typu Stanley i śrubokrętem? Ja już znam ( ) Normalnie cholerny ze mnie Michał Anioł, w skupieniu rzeźbiący posąg Dawida. Z tą różnicą, że ja tworzyłem logo i to nie byle jakie, bo Wykopowe od nomen omen Michaua ;)

Zadanie o tyle trudniejsze i wymagające precyzji bo obiekt w postaci dyni z obwodem 57cm. No, malutka.

3h później, używając śrubokrętu jako dłuta i palca wskazującego jako młoteczka dokonałem ostatniego cięcia delikatnej powłoki dyni, tym samym ukończyłem dzieło, które podziwiać możecie na pic related (ʘʘ)

Jestem z siebie dumny, bo przechodząc z trubu "mam to gdzieś" przez "niezbyt mi sie chce" aż do "bring it on" wykonałem mirkowyzwanie, a o to przecież w tej zabawie chodzi, prawda? :)

#mirkowyzwanie #chwalesie #halloween #dynia
kurlapejter - 1. Zabierz swoją drugą połówkę, a nawet całą rodzinę na niespodziewaną ...

źródło: comment_1635717378xiyVnRaIxvOFbugE9w6GOD.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem z siebie dumny, bo przechodząc z trubu "mam to gdzieś" przez "niezbyt mi sie chce" aż do "bring it on" wykonałem mirkowyzwanie, a o to przecież w tej zabawie chodzi, prawda? :)


@kurlapejter właśnie tak wyobrażam sobie realizację zadania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dobra robota, miras!
  • Odpowiedz
@kurlapejter: następnym razem kup dynię od kogoś w okolicy i to większą. Ja miałem swoją sporą by zrobić buźkę.
Jeżeli kupiłeś dynię w markecie to problemem jest złe przechowywanie i częste przemrożenie. Dynia najdłużej poleży gdy po jej zerwaniu będziesz ją trzymał w suchym miejscu w pokoju.
  • Odpowiedz