Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie, kiedy na wykopie wyląduje kolejny news na temat tego, że Biden ma demencję, na podstawie parusekundowego, uciętego klipu?

Stara "Nowa Nadzieja Polskiej Prawicy" w formie Wiplera już to shareuje na swoim oficjalnym twitterze.

Oczywiście fake jak stąd do Moskwy.
https://www.reuters.com/article/factcheck-popefrancis-biden/fact-check-clip-shows-biden-telling-pope-francis-story-about-baseball-player-satchel-paige-idUSL1N2RP2JQ

#neuropa #4konserwy #usa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #biden
rzep - Jak sądzicie, kiedy na wykopie wyląduje kolejny news na temat tego, że Biden m...

źródło: comment_1635678937p5BgrqAXjnxx6pMF2Ky9nJ.jpg

Pobierz
  • 33
@rzep: No to ja właśnie szukam kogoś kto przetłumaczy, bo dalej nie rozumiem czemu w taki sposób nawiązywać do czarnoskórego basebolisty, jak rozmawiasz z papieżem xD w dodatku oboje mają 70 lat a 70 czy 47 to róznica.
Jak sądzicie, kiedy na wykopie wyląduje kolejny news na temat tego, że Biden ma demencję, na podstawie parusekundowego, uciętego klipu?


@rzep: Na razie jest dobrze, bo widziałem to na Twitterze i byłem przekonany, że już na głównej z płomieniem, a tu miła niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzep o matko Wipler żyje :D co się z nim stało? Razem z Berkowiczem swego czasu ostro ciągnęli Korwinowi i Berkowicz wyciągnął posadkę a tamten jakoś przepadł