Wpis z mikrobloga

No coz, dodaje mem jeszcze raz, tym razem z cenzurą w nawiazaniu do moich ostanich 3 wpisow.

Plusujących pierwszy komentarz bede wolal za jakis tydzien do filmu na yt o praktykach moderacji w ktorym pokaze jak wiele takich samych memow jest na wykopie ze slowem n word (moderacja usuwa je skryptem kiedy ja dodaje wpis, albo odsiwezaja co chwile moje wpisy) w jaki sposob wykop moglby je usuwac ale jest na to za glupi/leniwy itp.

Jednoczesnie bedzie to pierwsyz film z cyklu filmow o niejasnej roli moderacji tego serwisu, jego zasadach, niejasnym regulaminie, samosadach moderatorow i braku obiektywizmu a takze inne.

#heheszki #afera #humorobrazkowy #moderacjacontent #cenzura
Pobierz bizonsky - No coz, dodaje mem jeszcze raz, tym razem z cenzurą w nawiazaniu do moich ...
źródło: comment_1635674041LCkvnclLSbJyE40IgMcheL.jpg
  • 15
@JakTamCoTam nieprawda, jak dodaje wpis z oryginalem obrazka to ten wpis kasowany jest w sekunde, mozemy sie zalozyc jak chcesz, tych wpisow sa setki i tak XD watpie ze ktos jest w stanie jednoczesnie ofswiezac i zglaszac moje wpisy tak zeby moderacja to rozpatrzyla w ciagu 1 sekundy XD