Wpis z mikrobloga

Chciałem się dowartowaściować, każdy kto ma Żonę wie o co chodzi i założyłem konto na portalu do ruchania. Czy prawie 100 polubień w kilka godzin (niedzielny poranek) to dobry wynik?

#tinder
  • 31
@Ronaldinho na czym polega ta szansa? Coś zamierzasz robić, czy czekać, że może się coś zmieni? Guwniak też nie będzie szczęśliwy w takiej rodzinie, gdy Ty już szukasz pieroga na boku.
@iEarth Nie szukam na boku i moje dziecko to nie guwniak :) Zamierzam kolejny raz podsumować nasze małżeństwo, powiedzieć jej co myślę, ale tym razem podstępnie nie wskazując na jej winę i zaproponować zmiany, jak nie wyjdzie, dziecko będxie lekko starsze, to będzie już łatwiej.
@Ronaldinho: nim się obejrzysz to ją zdradzisz, a to będzie dla dziecka gorsze niż zwykłe rozstanie. Z mojej perspektywy przyznam, że piętno dziecka zdrajcy spędza czasem sen z powiek i odbiera szacunek do rodzica
@Missudi ale ja nie myślę o żadnej zdradzie, to jest niezgodne z moimi wartościami, ale dowartościowałem się, że jednak ze mną w miarę ok pod względem atrakcyjności, a to Żona się trochę zapomniała, wiadomo moja wina też, ale ja kryzys wewnętrzny leczę w taki sposób i wracam z niego silniejszy