Wpis z mikrobloga

@robert5502: kto by się tym przejął mordo? PiS ma na sumieniu ponad 70k ludzi dziękuję #!$%@? zarządzaniu w trakcie pandemii i myslisz, że ktoś da #!$%@? o jakiś zdechły płód i jego matkę?
Przykro mi, że żyjemy w takim kraju, ale nie.
Tu każdy musi liczyć na siebie.
  • Odpowiedz
@robert5502: Życzę rodzinie zmarłej wytrwałości w pozywaniu szpitala na milionowe odszkodowanie. Jeżeli prawo zezwala na aborcję w takich przypadkach, a lekarze jej nie wykonują, bo boją się zeznawać w PiS-owskiej prokuraturze to niech płacą za swój konformizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@robert5502: w tej sytuacji nie istniało bezpośrednie zagrożenie życia matki, gdyby dokonali aborcji to mieliby prokuratora na karku.
Pozostaje pytanie jak dużo czasu minęło od obumarcia płodu.

Ja zawsze byłem za kompromisem aborcyjnym, jaki był u nas. Wydawał się całkiem spoko.
Ale skoro został ruszony, gdy (jeśli) idioci stracą władze i dojdą do niej bardziej normalni ludzie, aborcja powinna zostać dozwolona bez żadnych ograniczeń, a konkordat wypowiedziany.
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: gdyby pis miał na sumieniu pieska i dziecko chore na raka to juz dawno mialby 2% poparcia, jedna smierc to tragedia, milion to statystyka jest nadal bardzo aktualne
  • Odpowiedz
Życzę rodzinie zmarłej wytrwałości w pozywaniu szpitala na milionowe odszkodowanie. Jeżeli prawo zezwala na aborcję w takich przypadkach, a lekarze jej nie wykonują, bo boją się zeznawać w PiS-owskiej prokuraturze to niech płacą za swój konformizm.


@Logytaze: Nie znamy akt sprawy oczywiście itp. Ale generalnie z tego co wiem wstrząs septyczny nie jest to coś co musi być poprzedzone stanem zagrożenia życia. - Wiec nie ma mowy o możliwości aborcji. -
  • Odpowiedz
jest to oczywiście potencjalnie groźne dla zdrowia ale to za mało.


@Variv: Aborcja w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia matki jest dozwolona. Nie matka podejmuje tę decyzję, tylko lekarz. Ten mimo znajomości sprawy zaryzykował życiem matki i ponosi w tej materii winę.
  • Odpowiedz
Aborcja w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia matki jest dozwolona. Nie matka podejmuje tę decyzję, tylko lekarz. Ten mimo znajomości sprawy zaryzykował życiem matki i ponosi w tej materii winę.


@Logytaze: Gdzie Ty miałeś zagrożenie życia? Przecież ci tłumaczę, że przed wstrząsem nie musisz mieć stanu zagrożenia życia i zdrowia aby wstrząs wystąpił.
Samo czekanie aż chory płód umrze (albo i nie umrze, rownie dobrze mozna czekać do porodu przecież) nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Logytaze: ale to wina słabego prawa, obecnie praktycznie nie ma czegoś takiego jak aborcja w tym kraju. Wystarczyło nie grzebać przy prawie i kobieta byz żyła. Lekarz się spokojnie wyborni, a człowiek stracił życie. Ale godek jest szczęśliwa i jezusek się też cieszy, że płód nie został uśmiercony. Super wiara, serio.
  • Odpowiedz
Gdzie Ty miałeś zagrożenie życia?


@Variv: Widzisz w mojej poprzedniej wypowiedzi spójnik ''lub''. Wiesz co on oznacza? Za SJP: Spójnik wyrażający możliwą wymienność lub wzajemne wyłączanie się zdań lub ich części.

Przecież ci tłumaczę, że przed wstrząsem nie musisz mieć stanu zagrożenia życia i zdrowia aby wstrząs wystąpił.


Obumarły płód zagraża nie tylko zdrowiu fizycznemu matki, ale także psychicznemu. Dlaczego usilnie bronisz niekompetencji lekarzy?

Samo czekanie aż chory płód umrze (albo
  • Odpowiedz
a lekarze jej nie wykonują, bo boją się zeznawać w PiS-owskiej prokuraturze to niech płacą za swój konformizm.


@Logytaze: Zawsze mnie #!$%@?, że w kraju gdzie wszyscy przyzwalają na górników szantażujących prawa natury w rozciąganiu roku na 15 miesięcy; polityków robiących wały; przegrywów kminiących czy można srać do paczkomatów itp itd lekarz musi #!$%@?ć dyżury; nigdy się nie mylić; i z przyjemnością być oskarżany przez prokuraturę, bo przecież w tym kraju
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@robert5502 katole to się nawet ucieszą przecież tu na tym łez padole to by tylko smutek i grzech miala a tak to pambuk już ja po główce glaszcze i jest wesoła, także elegancko o to chodzi


@wojtek_bez_portek: Tylko to obrzydliwe katolstwo każe innym dźwigać swoje urojone "krzyże" a sami nie wezmą na barki żadnego.
  • Odpowiedz