Wpis z mikrobloga

@ms_chanandler_bong: Mój szef zna gościa który wziął kredyt na wesele córki. Jego córka była nawet w polsacie w jakimś reality show, gdzie pary rywalizowały o to kto zrobi bardziej wykwintne wesele. Nie wiem czy wygrała, ale gość do tej pory spłaca kredyt. Podobno zapiernicza na tirach, w święta go nie ma bo najlepiej płatna praca wtedy jest... można sobie życie ułożyć xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RobBobb: właściwie mój ojciec to się cieszy, że nie musiałby tyle kasy wydać, ale z drugiej strony jest większe parcie XD i najlepiej zaprosić brata sąsiadki kuzyna syna córki męża i innych ważnych ludzi :')
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lala-Sassy: ojej... Najgorzej. Ja nawet nie chcę kościelnego, nie jestem związana z Kościołem, mój narzeczony tym bardziej. A moja rodzina mówi, że jeszcze mi się odmieni (ʘʘ) A drugi argument to: "nie chcesz tak w Białej sukni do ołtarza iść? Przecież to ładniej wygląda"
Tak, wezmę kościelny tylko po to, żeby pokazać się innym w "ładniejszym" budynku.
  • Odpowiedz
@Lala-Sassy: ojej... Najgorzej. Ja nawet nie chcę kościelnego, nie jestem związana z Kościołem, mój narzeczony tym bardziej. A moja rodzina mówi, że jeszcze mi się odmieni (ʘʘ) A drugi argument to: "nie chcesz tak w Białej sukni do ołtarza iść? Przecież to ładniej wygląda"

Tak, wezmę kościelny tylko po to, żeby pokazać się innym w "ładniejszym" budynku.

@ms_chanandler_bong: Ja biorę w białej sukni ślub
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gesslerowaa: @Lala-Sassy: to prawda, myślałam o tej opcji. Nam też nie zależy na tym, żeby to była jakaś wystawna impreza, a najlepiej żeby w ogóle nie było. Wolimy kasę odłożyć i przeznaczyć na coś, co nam się przyda. Tyle, że rodzice mają parcie na szkło i lecą teksty typu "jak nie będzie wesela, to nie przyjdziemy na ślub" - no to nie przychodźcie, nie rozumiem takich tekstów
  • Odpowiedz