Wpis z mikrobloga

Całe życie chciałem zagrać na pianinie bohemian rhapsody i Szopena NOCTURNE op 9 NO 2 i NO 20
Ale zawsz miałem pierdzielone wymówki i narzekanie że drogie pianino nie mam czasu itd. I coś ostatnio pękło w moje "duszy"
I wiecie co właśnie jedzie do mnie moje pianino co prawda cyfrowe bo nie posiadam miejsca w pokoju na inne ale będzie idealnie pasowało do biurka.
Trzymajcie kciuki, aby mi cierpliwości starczyło i zapału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy osiągnę pierwsze efekty podzielę się z wami.
#instrumenty #pianino #chopin #feels
  • 8
@Wololol: no powodzenia, tylko pamiętaj, że te nocturny to są dość trudne utwory i jak chcesz je grać dobrze, zacznij je ćwiczyć gdy będziesz na to gotowy, inaczej wbijesz sobie w podświadomość błędy, których usunięcie zajmie 5 razy tyle czasu co nauczenie się wszystkiego od zera, a czasem w ogóle będzie niemożliwe.

5 lat codziennych ćwiczeń i można się za nie brać.
I wiecie co właśnie jedzie do mnie moje pianino co prawda cyfrowe bo nie posiadam miejsca w pokoju na inne ale będzie idealnie pasowało do biurka.


@Wololol: pianino cyfrowe to idealna sprawa do nauki, imo lepsze niż akustyk (do nauki, nie koncertowania, bo masz midi, nagrywanie tego co grasz, możliwość grania na słuchawkach, żeby nie #!$%@?ć lokatorów i sąsiadów). Kupujesz sobie kabelek MIDI - USB i korzystasz z apek typu skoove,
@Vendetta0511: Początkowo bałem się że kupiłem bubla (mało recenzji) ale sporo ocen było pozytywnych wielu chwaliło, zależało mi na 88 klawiszach model max KB6 gdy podłączę do dobrej jakości słuchawek posiadam studyjne jest naprawdę super.