Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beznickuwykop: nie chce mi sie czytac specyfikacji. Sprawdz dokladny model karty graficznej, plyty glownej, ramu itd. to moze cos Ci powiem. Moge tylko dodac, ze mam taka obudowe i jest ok, nie zbiera kurzu do srodka i ma dobry przeplyw. Jedyny minus to brak gumek i dosc waska szuflada na zwykle hdd. Dodatkowo powiem, ze nvme jest ok na system, ale do gier wciaz polecam zwykly ssd, poniewaz sa gry, ktore
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beznickuwykop: uważam że strona jest zajebiście zoptymalizowana pod mobilki xD
No i co można powiedzieć - podali model płyty i nie jest zła, chociaż wolałbym MSI, ale jest OK. Zasilacz, obudowa OK, dyski mogą być, nie podali za to jakie modułu pamięci RAM i jaki producent karty graficznej. Nie jest to nic dziwnego bo przy obecnej podaży sami nie wiedzą co się akurat trafi.
Kiedyś bym odradzał gotowce, ale przez ostatni
Odczuwam_Dysonans - @beznickuwykop: uważam że strona jest zajebiście zoptymalizowana ...

źródło: comment_1635562948PXrbblTnIHLoMmObPcEd8X.jpg

Pobierz
zależy mi na gotowcu, bo nie bardzo mam czas bawić się w składanie no i wziałbym go w raty 0%, jest jakaś alternatywa? Procesor średni, ale na chwile obecną korzystam z i7-6700HQ w 7 letnim laptopie to wzrost wydajności chyba będzie odczuwalny?