Wpis z mikrobloga

Pytanie od swiezaka w temacie. Czy ja dobrze rozumiem, ze kupując jedno np etherum za 16700zl jak to miało miejsce niedawno i sprzedając go dosłownie za kilka godzin za 17600zl jestem na plusie 1k, to mogę takich transakcji w ciągu miesiąca robić wiele i zarabiać na takich różnicach ceny? Są jakieś limity/ opłaty? Czy jest to popularna metoda zarobkowa na krypto czy raczej większość skupia się na longu? #kryptowaluty
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Uggy: no pewnie, że możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przy okazji long to nie jest długie trzymanie krypto
  • Odpowiedz
@Uggy: Teoretycznie tak a praktycznie kupisz i Potem czekasz tygodniami aż wyjdziesz na zero a jak zacznie rosnąć to będziesz głupio trzymać z pazerności :D
  • Odpowiedz
@Uggy:
Trzeba tylko wiedzieć kiedy kupić za 16700 i sprzedać za 17600 oraz nie zrobić kupy w majtki gdy spadnie na 5700 i przeżyć z tą rozterką w nadziei że będzie kiedyś kosztować więcej, gdy jednocześnie patrzy się jak inne projekty robią po tysiąc procent dziennie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Uggy możesz sprzedac i być 1000+ albo poczekać i być 5000+ (chyba że będzie korekta to wtedy na minus) jedyne co musisz pamiętać że każda wymiana na fiat (czyli PLN, USD, EUR, itp) musi być wykazana na picie i opodatkowana.
  • Odpowiedz
  • 1
Patrząc na przykładzie etherum takich korekt jest sporo gdzie różnica w cenie jest ten 1k i zawsze odbija także to chyba nie może być aż tak trudne? XD
  • Odpowiedz
to chyba nie może być aż tak trudne? XD


@Uggy: oczywiście, że nie, dlatego każdy, kto handluje akcjami/krypt po pół roku zostaje multimiliarderem ¯\_(ツ)_/¯ przyłapałeś nas. Wpłacaj 20k zł i widzimy soę za rok na mojej prywatnej wyspie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Uggy Ja mam ustawionego bota i kupuje eth jak jest tanie i sprzedaje do usdt jak podskoczy minimum 1% i tak w kółko i głowe mam spokojna :)
  • Odpowiedz
@Uggy: Jakby to było takie proste, to każdy juz byłby milionerem xD W praktyce to raczej kupujesz za 16700, za 30 minut masz z tego 15800, za 3 godziny 14500, za dwa dni 12100 i jak wkładasz w to większą kasę, a nie jakieś 50 zł, to naprawdę trudno się nie obsrać w takich momentach. Czasem coś kupisz i będziesz musiał z pół roku czekać żeby wyjść na zero w
  • Odpowiedz