Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: for fun grać sobie można wszystkim i wszędzie, a zwycięstwo to mocno losowa sprawa. Kiedy chcesz wygrywać to też możesz grać wszystkim tylko trzeba zrobić sensowną kompozycje teamu i wszyscy muszą się zgrywać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanushRybak: inaczej, gdybym grał i grał to pewnie bym tak czy inaczej pnal się do gory ale gierki jak ta wymieniona tiltuja mnie do tego stopnia że psychicznie mnie to frustruje że w kolejnej gierce potrafię po tym jak bot zrobi 0/3 zrobić open bo nie mam zamiaru oglądać tego kolejne 15 min. Bo jak można nadal bez wizji pushowac i pchać się w 2 vs 2 jak okropnie się przegrywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aphen: Dobra rada, banuj Yasuo lub Yone i proś w lobby o tego bana. A jak widzisz Mastera i Yasuo w jednej grze to insta dodge. Lepiej czekać 30 min niż #!$%@?ć się na te małpy. Dobrze mieć dwa konta i sobie zmieniać jak się trafi taka sytuacja.
ale zaraz sie kurva znajdzie 3 typów co powie że przecież moja wina że sobie harstakuje z takim gównem


@aphen: no to tylko i wyłącznie twoja wina. Bo to normal. Choćbyś wykręcił 300% winratio to ci ranga nie podskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)