Wpis z mikrobloga

@rafalkosno: ( ͡~ ͜ʖ ͡°) udajesz, że nie przejmujesz się tym co sądzi o Tobie internet ale w twoich wpisach widać to jak próbujesz na siłę być poza tym a te Twoje powiedzonka "pomagasz czy hejtujesz" są na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej który kłóci się z kolegą i ciągle powtarza swój wyuczony tekst. Rafale, ty masz prawie 50 lat, nie sądzisz, że powinieneś zająć się swoim
@rafalkosno: rafale, masz ponad 40 lat, mieszkasz z matką, udajesz dziennikarza którym nigdy tak naprawdę nie byłeś, dajesz się poniżać publicznie choremu psychicznie socjopacie któremu usługujesz, wyłudzasz dotacje na niestniejące fundacje i związane z nimi inwestycje, jeździsz starym zdezelowanym autem z silnikiem diesla a uważasz się za ekologa, podajesz się za weganina a jesz grochówe z kiełbasą i zagryzasz babką ziemniaczaną ze skwarkami, piszesz publicznie, że podoba ci się transseksualny czternastolatek
@johny-kencz: Powiedz co Ty zrobiłeś ja POmagam Krzysztofowi. Dzięki mnie na Szkolnej 17 oprócz patostreamów, kłótni, alko i cpania pojawiły się nowe tematy: eko, recykling, wege, freeganizm, dyskusje o dieslach, autach elektrycznych i hulajnogach, rowerach, emigrantach, sądach KOD, PiS, PO, grzybach itp. itd. fajnie że pato mnie hejtuja, bo jakby chwalili, to znaczyloby, że też jestem pato, a nie normalny :)