Wpis z mikrobloga

@krL1312: Transparent "Murem za Probierzem" z przekreślonym logiem twittera to było naplucie w twarz kibicom. Nikt się do niego nie przyznaje. Obstawiam, że za wszystkim stoi wiceprezes Tabisz. Byłem tak zniesmaczony, że pierwszy raz od 5 lat nie poszedłem na mecz w ramach protestu.

@Ciapatus: Moje obserwacje są następujące.
50% chce natychmiastowego zwolnienia
50% To niezdecydowani. Teraz jest seria 7 meczów bez porażki więc popierają. Jak przegra z Radomiakiem to
Nikt się do niego nie przyznaje. Obstawiam, że za wszystkim stoi wiceprezes Tabisz


@dzerald: niemożliwe, przecież to wisiało na młynie, a poza tym wiadomo czemu filipiak tak długo go trzyma, jest jakieś info z wewnątrz klubu odnośnie tego?
@Ciapatus: Gdyby ktoś się przyznał do tego prześcieradła to nie miałbym z nim problemu, Możemy się spierać i dyskutować ale szanujmy się. Kluczowym elementem tego transparentu było przekreślone logo twittera. To był policzek wymierzony w najbardziej aktywnych i zaangażowanych kibiców. Flaga wisiała na sektorze B a później ktoś przewiesił ją na pusty skraj młyna. Nikt nie chciał stać obok tego dzieła. Byłem wtedy na sektorze B. Zarówno ja jak i moi