Wpis z mikrobloga

No i wylądowaliśmy.
GEMIT V2 OpenBeta został dowieziony w piątek 22.10.2021.

https://www.v2.tools.gemit.app/

Co się zmieniło w V2? Jaki jest status projektu? Jakie plany? Czemu tak długo to trwało?

Czemu tak długo to trwało:
- Nad projektem pracuje dwóch devów i designer, dla każdego z nas to jest projekt hobbistyczny dla którego poświęcamy nasz czas wolny
- Airdrop i narzędzia do obsługi airdropa (Bot + toole do automatycznej walidacji) zjadły sporo czasu
- V2 zostało napisane całkowicie od zera a nie tak jak zakładałem na wstępie że zostanie podmieniony tylko layout

Co się zmieniło w V2:

- Całkowicie nowy mobile-friendly UI
- Nowe detale transakcji
- Nowe detale tokena
- Dodano w większość możliwych miejsc wyświetlanie wartości w BNB / $
- Usprawniono Token/Transactions live tracking
- Dodano notyfikacje jeżeli dla tokena w wallecie pojawi się liquidity
- Nowe opcje filtrowania / sortowania wyników
- Dodano opcjie konfiguracji
- Dodano price alerty
- Całkowicie nowy silnik kalkulacji (np. Wallet z 600 transakcjami ładuje się ~20s a nie ~80s)

Jaki jest status projektu:

- Ciśniemy dalej development
- Po deploymencie OpenBeta na poważnie zacząłem szukać potencjalnych partnerów aby projekt mógł trafić do szerszego grona odbiorców
- Połknęliśmy ATH i idziemy ciągle do góry
- Pracujemy nad zwiększeniem liczby holderów / transakcji aby móc startować do CG / CMC
- Fixujemy na bierząco zgłszane poprawki

Jakie plany?

- Dalszy rozwój aplikacji i dowiezienie funkcjonalności:
- Scam token filter
- Rugs checker
- Live token event tracker
- Whale tracker
- More types of transactions
- Tiering system
- Wydanie tzw. Gemit Lite który umożliwi osadzenie apki na innych stronach
- Dalsza praca nad optymalizacją (jest jeszcze wiele miejsc do poprawy)
- Powoli zaczynamy analizowanie mozliwości ekspansji na kolejne chainy

Zachęcam do śledzenia projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Telegram: https://t.me/gemit_chat
Twitter: https://twitter.com/Gemit_app

#gemit #kryptowaluty #bsc #bnb #shitcoin
rossecki - No i wylądowaliśmy.
GEMIT V2 OpenBeta został dowieziony w piątek 22.10.20...

źródło: comment_1635511883ngv5bQj5lkk3qDVayVhzRo.jpg

Pobierz
  • 27
@bitcoholic: (,) Trustwallet liczy tokeny z różnych chainów a gemit na ten moment działa tylko w obrębie BSC, może to jest przyczyna. Również na ten moment używamy tylko LP z pancakeswap więc coiny które nie mają tam LP nie zostaną uwzględnione.

Było by bardzo pomocne jakbyś napisał tutaj albo podesłał mi na priv przykłady tokenów które się nie ładują to bym sprawdził ocb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitcoholic: U mnie dogebonk też się ładuje, ale może masz go za mało żeby się pokazał na głównej stronie? U mnie wyświetla tylko te których mam więcej, a groszówki muszę w pasku wyszukiwania wpisać żeby mi pokazało ich stan.

@rossecki: Fajnie jakby się dało zobaczyć wartość po uwzględnieniu slippage potrzebnego na swap. Np. dodać małe okienko slippage do zaptaszkowania i wtedy pojawia się pole do wpisania ile % slippa jest
@rossecki: Nie potrzebujecie kogoś do pomocy przy social media? Szukam jakiegoś projektu z branży, żeby zobaczyć z czym się je social media (takie bardziej komercyjne). Mam minimalne doświadczenie z social mediami z branży esportu. Jak coś to pw.
@WhiskeyIHaze: No masz funkcje z uniswapa ktora jako jeden z parametrow ma ile tokenow wyjsciowych chcesz uzyskac, to jest ten slippage. Wystarcxy kilka prob i juz wiadomo, w przypadku zbyt zbyt wysokiej liczby, bedziesz mail execution reverted.
@rossecki: Fajny projekt!!! Wrzucę wam trochę grosza, potem pomożecie mi wybrać kolor lambo ( ͡º ͜ʖ͡º)
I jeszcze jedno. Opis strony sugeruje że GEMIT odnosi się do GEMa, czyli klejnotu tudzież kamienia szlachetnego. Może pomyślcie żeby to zaakcentować w logo, czyli np. zrobić dopisek "IT" inną czcionką, kolorem, jakoś inaczej go oznaczyć. Żeby ten GEM się bardziej wyróżniał. GEMit.
Wystarcxy kilka prob i juz wiadomo, w przypadku zbyt zbyt wysokiej liczby, bedziesz mail execution reverted.


@minerkoja: ale nadal kontrakt musi wiedzieć, że z takim slippage musi odrzucić transakcję. Wiec gdzieś to jest zapisane i pewnie da się jakoś odczytać. Ale jak pisałem - nie znam się na tym, nigdy nie pisałem żadnego kontraktu a te shity traktuje jak hazard.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rossecki: Kurde, poprzednia wersja nie była taka czytelna i UI mi mniej leżał i nie korzystałem za bardzo. Teraz dopiero zobaczyłem że mam jakiegoś shita kupionego w sierpniu i po kilku dniach zrobił x20 a później standardowo dump. Teraz znowu jest w cenie mojego zakupu. Trust wallet oczywiście też mi go nie pokazywał więc zapomniałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)