Wpis z mikrobloga

Dlaczego obrażasz pozostałe 98% uczestnikow i chcesz im zakazać świętować?


@Perun_93: Wytłumaczę ci najprościej jak się da bo chyba nie załapałeś. Wpis @kukold: to ironia na wypokowe komentarze i wpisy prawaków jak się marsz równości gdzieś odbywał albo było jakieś znalezisko o gejach. To raz.

Dwa. Gdzie tu masz obrażanie kogokolwiek panie oblężona twierdzo?

a narodowcy to może z 5 tyś.


@Perun_93: Trzy, odpowiem ci już tak całkiem na
Kryspin013 - > Dlaczego obrażasz pozostałe 98% uczestnikow i chcesz im zakazać święto...

źródło: comment_1635521971oI6M0DkjhXpfMsba631CDX.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: po 1 ONR organizował te marsze od ich początku. Dlatego to ONR je organizuje.
O ile wiem w Polsce jest jeszcze wolność słowa i jak ktoś sympatyzujący ze zbrodniarzami odpowiedzialnymi za śmierć dziesiątek milionów ludzi, chce zorganizować protest lub marsz lub manifestacje, to o ile w jej trakcie nie będą promowane rzeczy zakazane prawnie (np nawoływanie do mordu) to może to zrobić. Przykład? Nikt nie zabrania organizacji marszy zendbergowi który
@Kryspin013 może i nie pamiętasz ale pamiętam ja... Kilka dni przed 11.11 zaczęto rozbierać kostkę na trasie MN i to tak kurcze oszczędnie rozbierać i składać na podręczne slupki... Ciekawe kto to zlecił wykonawcy... :P hmm...
może i nie pamiętasz ale pamiętam ja... Kilka dni przed 11.11 zaczęto rozbierać kostkę na trasie MN i to tak kurcze oszczędnie rozbierać i składać na podręczne slupki... Ciekawe kto to zlecił wykonawcy... :P hmm...


@Heavenhell: oho, zaczynają się spiski. Do tego no te kostki to przecież prowokowały narodowców podobnie jak mieszkania i drzewka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013
Ps. Gdy wartości patrioty wrócą do mojego serca, zabiorę na mn swoją córkę, widziałem na relacjach o wiele więcej dzieci z rodzinami na mn niż przy koczujących ciapkowatych przy granicy obecnie.
@Kryspin013 nie pamiętam która to rocznica ale wtedy było gorąco bo głośno zapowiadali się m.i.n 11listopqda.org jako faszyzm nie przejdzie czy coś tam z bełkotem. Smutno mi gdy bohaterów mimo upływu lat miesza się z błotem kolorowej flagi. Polacy to tfu nie naród... Wystarczy zapałka prawicy, draska lewicy i benzyny do kotła dolewamy sami.
O ile wiem w Polsce jest jeszcze wolność słowa i jak ktoś sympatyzujący ze zbrodniarzami odpowiedzialnymi za śmierć dziesiątek milionów ludzi, chce zorganizować protest lub marsz lub manifestacje, to o ile w jej trakcie nie będą promowane rzeczy zakazane prawnie (np nawoływanie do mordu) to może to zrobić.


Chciałbym, żeby tak było. Niestety jak sam zwróciłeś uwagę, nawet na symbole komunizmu jest praktycznie zerowa reakcja. Do tego szaszystowskie bojówki są zbyt przytuleni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: no i po 1 zdaniu wiem że to ty nie masz pojęcia o czym mówisz. I dalej nie ma sensu czytać bo opierasz wypowiedź na błędnym twierdzeniu.

Co nie jest zakazane, jest dozwolone. Mogę codziennie pałować Wioleta do Maine kampf albo manifestu marxa, mogę chodzić z wydziaranym greckim krzyżem na twarzy i nosić śmieszny wąs, a ty dalej nie masz prawa na tej podstawie zabronic mi czegokolwiek.
I dalej nie ma sensu czytać bo opierasz wypowiedź na błędnym twierdzeniu.


@Perun_93: oczywiście, że nie ma sensu czytać. Nie ma też sensu odpowiadać na precyzyjnie zadane pytania, nie? Ważne by głosić swoje poglądy towarzyszu. Tak trzymać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie jest zakazane, jest dozwolone. Mogę codziennie pałować Wioleta do Maine kampf albo manifestu marxa, mogę chodzić z wydziaranym greckim krzyżem na twarzy i nosić