Wpis z mikrobloga

@anoysath: niee, nie idzcie ta drogą. Kazda strategia wyglada gorzej w 3d, jest znacznie mniej czytelna. To samo stało sie total warami jak przeszli na mapę kampanii w 3d, znacznie przyjmeniej sie gra w medievala 2 niz w kolejne czesci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@bambaryua: idźcie idźcie. Taki diablo 2 jest kozak. Nie chodzi o full 3d ale to co w d2 ressurected zrobili

Baldura gatea przysięgam bym w końcu przeszedł w takiej grafice
  • Odpowiedz
@Kryspin013: tajest to ja z tych Twoich linków, aczkolwiek praca z wpisu którą wrzucił @anoysath nie jest mojego autorstwa, jednak bardzo szanuję za wykon, gdyż bardzo dobrze oddaje klimat gry ()
  • Odpowiedz
@bambaryua przecież wszystkie modele z herosów były robione w pełnym 3d i dopiero potem były spłaszczane, także heroski to gra 3d ale z zablokowanym widokiem kamery, więc nie widzę problemu w robieniu takiego remastera () wręcz przeciwnie, chętnie bym się przyłączył do opa ale mój blender kuleje, dopiero od tygodnia porządnie się wzialem za niego
  • Odpowiedz
@anoysath: wygląda jak HoM&M 5... w sumie nie, wygląda czyściej, czytelniej niż piąteczka.

Tak powinna wyglądać piąta cześć Herosków, to co dostaliśmy od Nival miało za dużo ozdobników graficznych na mapie przygody.
  • Odpowiedz
niee, nie idzcie ta drogą. Kazda strategia wyglada gorzej w 3d, jest znacznie mniej czytelna. To samo stało sie total warami jak przeszli na mapę kampanii w 3d, znacznie przyjmeniej sie gra w medievala 2 niz w kolejne czesci


@bambaryua: typie, w H3 dosłownie były modele 3D wyrenderowane do dwuwymiarowych sprite'ów xD
  • Odpowiedz
#!$%@?, to samo sie stalo ze strongholdsami gdzie przeszli na 3d i z zajebistej gry jest gówno
rollercoastery to samo
  • Odpowiedz