Wpis z mikrobloga

@aurevoir: @Logan00: Co do play jesteście pewni? Rozumiem, że musiałbym kupić taką kartę na przykład w kiosku i dodatkowo doładować ją minimum raz za 5zł, czy w cale nie będzie trzeba?

@surma: nie rozumiem co masz na myśli.

@FapinoTrololo: Nigdy o niej nie słyszałem. Zainteresowałem się, ale na ich stronie nie ma żadnych informacji o ważności konta.
@FapinoTrololo: @Szkarpet:

Ważny komunikat

Zakończenie działalności FreeM

Informujemy, że dnia 30.09.2012 sieć FreeM kończy swoją działalność, do tego czasu możliwe jest normalne korzystanie ze wszystkich usług telekomunikacyjnych.

Aby przenieść usługę do innego operatora, niezbędne jest dokonanie rejestracji karty.
@gucias: Przeglądałem link od @FapinoTrololo, a ta informacja z głównej mi umknęła. Dziękuję za sprostowanie Guclas.

Jeśli w play nie będzie trzeba dodatkowych doładowań poza zakupem samej karty to sądzę, że byłoby to najprostsze i najłatwiej dostępne rozwiązanie. No chyba, że ktoś zna jeszcze lepsze.
@acardul: Dzięki za informacje. W poniedziałek podskoczę do play i najwyżej nabędę kartę startową za 5zł i doładuje telefon za kolejne 5zł. Jeśli żadna sieć nie oferuje nic lepszego to nie mam wyjścia.