Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Piątek, 29 października 2021. Imieniny: Euzebii, Wioletty, Felicjana. Słońce podniesie się dziś o 07:42. Będzie oświecało nas 9 godzin i 36 minut, w zenicie znajdzie się o 12:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:18. Ciemna noc zapadnie o 18:37, ale gwiazd można wypatrywać od 17:55.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 26
Godzinowy w zadaniowym trybie czasu pracy...

Czyli jak jest robota to może być tak że siedzę i 13h jednego dnia, a jak roboty nie ma to siedzę 0 i tyle też mam zapłacone, oczywiście urlop/choroba itp jest jednoznaczna z brakiem dochodu bo nie pracuje.

@micke: osobiście bym w to nie poszedł, trafisz do projektu-grzyba i się zajedziesz bo będziesz rypał 12h przez kilka tygodni, a później nie będą mieli klienta to
@micke: Myślę, że są zbyt bystrzy dla własnego dobra, to zrozumiałe, że chcą jakiejś gwarancji przed nowym ogólnopaństwowym zakazem. Powstaje więc pytanie, czy z tym statusem pracownika czasowego można ubiegać się o pomoc państwa pieniądzami. Gdyby istniały przynajmniej wspomniane min i max progi godzin miesiącznie.
Status człowieka z urlopem jest wyższy.
Ale jeśli widziano, że aktualnie miejsce zaczyna redukować ilość swoich operacji i ludzi.
Błędy powinny być popełniane, gdy krew jest

Cześć!
Witam wszystkich ze słonecznych Żuław.
Ledwo żyję,w domu byłem dzisiaj o 2 nad ranem. Chwila snu i trzeba było samochód odstawić na serwis olejowo filtrowy. Następnie do domku, śniadanie i lekcje ze starszym. Gips ma ściągnięty ale się nabawił kaszlu i został w domu od wczoraj. Kawa nie pomaga a ja pewnie padnę dzisiaj razem z dziećmi ¯_(ツ)_/¯
@micke taki trochę stryczek, ale może można coś innego wynegocjować albo w kontrakcie
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...