Wpis z mikrobloga

  • 126
Dziambor był wczoraj gościem Mazurka w RMF. Wstęp do studia mają jedynie osoby zaszczepione. Wychodzi na to, że chyba jedyny Braun z calej Konfederacji się nie zaszczepił.

Wcześniej straszylo się naszych wybitnych uczonych-epidemiologow, którzy ostatni raz z chemią i biologią mieli kontakt na poprawie semestru w gimnazjum, ustawą 447 i Żydami, ktorzy w nocy wysiedlą ich z mieszkania, a teraz trzeba straszyć kolejnym światowym spiskiem, bo z tamtym coś nie wyszło. Głosy się zgadzają, bo paranoicy i głupcy to bardzo wierny i zaangażowany elektorat.

#dziambor #konfederacja #covid19 #koronawirus #bekaznarodowcow #bekazkonfederacji #stanowski #szczepienia #polityka
inan - Dziambor był wczoraj gościem Mazurka w RMF. Wstęp do studia mają jedynie osoby...

źródło: comment_1635467152ANbdjKvaaTFvbE0LrGqGsR.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HoganPaul
Oho widze nerwy sie wdzierają xd

Zasada działania WSZYSTKICH SZCZEPIONEK. Jest to jakaś forma osłabionego patogenu, który ma nas przygotować na prawdziwy.

Jeśli boisz się szczepionki to powinieneś cholernie mocno bać się COVIDA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leniek: co byś zrobił gdybyś pochodził z patologicznego domu, miał niepełne uzębienie i wykształcenie, ale w zamian solidne ułomności i liczne fobie?


@HoganPaul: wtedy broniłbym konfederacji na wykopie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HoganPaul: okej kucu, a lewica ma coś wspólnego z PiSem czy miała i już nie ma, więc w brzydki sposób manipulowałeś wyżej pisząc o koalicji Lewica-PiS?
Czemu fikołki konserw zawsze są tak infantylne? Przecież mnie by było wstyd coś takiego napisać, nawet anonimowo xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NIGACHU W studiu też sa bez masek. Na urodzinach wszyscy byli zaszczepieni. Gdzie tu widzisz hipokryzję? Hipokryzję ja widzę jedynie wśród Konfederacji, ktora zbija kapitał politycznych na ludziach z IQ dużej małpy. To jest nawet niemoralne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NIGACHU Mistrzu, podaj mi podstawę prawną, ktora nakazuje ludziom na prywatnej posesji/w wynajętym lokalu noszenia masek :D
  • Odpowiedz