Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko mircy, słowem wstępu od 2 lat studiuje w Warszawie, jakieś pół roku temu rozpadła mi się paczka znajomych i z 3 osób w mieszkaniu jako jedyny w nim zostałem. Jako, że mieszkanie 3 pokojowe to właściciel nie robił problemu z tym, że ja miałbym kogoś szukać na miejsce znajomych i sam zamieścił ogłoszenie. Pozglaszali się chętni ja im mieszkanie pokazywałem, właściwie miałem nawet wpływ na to kto będzie moim współlokatorem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybrałem jakiegoś spoko ziomka, który studiował rok wyżej ten sam kierunek i laseczkę, nazwijmy ją Kasia, bo to z nią mam teraz problem. Z wyglądu całkiem niezła, mieszkanie przez pierwsze miesiące z nową ekipa było spoko, wiadomo studenckie piwka jakieś wyjścia itd. Problem pojawił się jak zauważyłem, że typiara coś za często zmienia chłopaków. Na początku co sobotę wbijali do niej nowe typy, ale wtedy mnie to nie obchodziło. Może sobie ppimprezuje porucha, nie ważne. Byli w miarę cicho, to był weekend więc mnie też nie było, ale później typy zaczęli pojawiać się też w tygodniu... Co więcej co jakiś czas przychodzili ci sami, a często jednorazowo jacyś nowi. Ogółem coś mi zaczęło śmierdzieć i w skrócie okazało się, że typiara żeby zarobić na studia zrobiła sobie konto na roksie XD, wiem bo napisałem do niej i wysłała mi fotki z twarzą xD... Teraz pytanie do was... Jak to zgłosić? Do kogo? Jakie urzędy podatków czy coś? Generalnie miałbym to gdzieś, ale chłopy przychodzą już codziennie wieczorami, a i typiara przestała byc cicho. Ciężko się wyspać słysząc ciągle jęki. Ziomki korzystają z toalety więc non stop wieczorami jest okupowana przez randomow... Współlokator ma #!$%@?, bo i tak do dziewczyny swojej często jeździ, a jak zgłosiłem właścicielowi to powiedział, że sam sobie ja wybrałem i że płaci na czas to jemu nic do tego... Poradźcie coś... po nie da się normalnie w mieszkaniu żyć, a jest w super lokalizacji i bardzo dobrej cenie i aktualnie nie stać mnie na zmianę na inne...
#zwiazki #zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617ad9200c44dc000ab187e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek przede wszystkim zmień mieszkanie albo wyrzuć ku5$5 jak najszybciej. Możesz zgłosić to jej rodzicom, bo nikt poza nimi się tym nie przejmie....potem zmień deskę w toalecie i wszytsko z łazienki z czym mogła mieć kontakt ona albo jej ruchacze...ogromną ilość chorób przenosi się w taki sposob, nie dość że nie poruchasz to jeszcze się czymś zarazisz....