Wpis z mikrobloga

Sekciarza nie interesuje prawda. Sekciarz ignoruje informacje mogące zaburzyć jego tok rozumowania. Sekciarz reaguje agresją, kiedy tylko ktoś ośmieli się skrytykować obiekt jego kultu.
Najlepszym przykładem sekciarza we współczesnym świecie jest koronawirusowy fanatyk, który traktuje COVID jako obiekt swojego kultu. Po odrzuceniu pakietu uniwersalnych wartości taki osobnik nie wyobraża sobie życia bez pandemii. Obostrzenia, maseczki, wszechobecny strach przed grypopodobną infekcją, szczepionki i zamordystyczne regulacje dotyczące - przykładowo - zakazu wstępu do Żabki dla osób odrzucających bicie pokłonów przed COVIDem, to nowa normalność, bez której ów fanatyk nie wyobraża sobie egzystencji.
Nie dajcie sobie, Drodzy Państwo, wmówić, że jesteście "foliarzami" - Wasi oponenci to zwykła trzoda chlewna nie różniąca się niczym od tej, która 100 lat temu umożliwiła bolszewikom dojście do władzy w Rosji. Odrzućcie koncepcję słuchania się COVIDian i ustępowania pod presją ich retoryki; należy stać dumnie wyprostowanym i patrzeć się z wyższością na tych niewolników - co też polecam.
#4konserwy #swiat #konfederacja #koronawirus #bekazlewactwa #bekazcovidian #bekazpodludzi
  • 12
@FailureMaster Póki co widzę, że najwięcej o covidzie piszą tacy oświeceni wolnomyśliciele jak Ty :D

Oczywiście, że każda skrajność jest zła ale szczerze mówiąc osobiście nie spotkałem się w tej chwili z jak to nazywasz covidianinem chociaż nie wykluczam istnienia takich osób. Spotykam za to wielu fanatyków "wlaczmyslenia", którzy łykają wszystkie informacje negujące covid, szczepionki itp.

Tylko i wyłącznie podejście naukowe powinno wchodzić w grę.
@Stallion45 Trochę tak, wpływacie od kiedy na punkcie wymazowym musiałem wzywać policję do agresywnego typka, który próbował mi zdjąć maskę i obrażał przy tym mnie i pacjentów w kolejce :D Ale mniejsza.

W internecie takie wpisy przeszkadzają mi tylko wtedy, gdy są oderwane od rzeczywistości i przeczą badaniom naukowym. Jeśli ktoś nie chce się szczepić to dla mnie jest to okej - i tak już nie ma szans na wyszczepienie całej populacji.